30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zevk ve zaman kaybı
#1
Son zamanlarda benim ve bir çok oyuncunun başına gelen malum durum,Çatışmada ölüyorsun, bolgede rol,çatışma olmadığı halde boş uzaklas atanlar var bu demektir ki 30dk boyunca zaman kaybı + her öldüğünde set çekme derdi.Bu gerçekten sıkıcı olmaya başladı.Lütfen tüm oyuncu arkadaşlarımızı bu konu üzerinde hassasiyet sağlamasını diliyorum.Bu beni ve ekip arkadaşlarımı oyundan uzaklastırmaya götürecek kadar sıkmaya başladı.Anlayışınız için teşekkürler, İYİ oyunlar ..
Cevapla
#2
İşte kerçek eğlence bu! rol ver vur,şahsen ben çko egleniyorum.Çünkü başka bir eglenecegim birşey yok.
Cevapla
#3
(27-01-2021, Saat: 14:24)AlphaCarry Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte kerçek eğlence bu! rol ver vur,şahsen ben çko egleniyorum.Çünkü başka bir eglenecegim birşey yok.

Bi polis olarak rebellerden neden bu kadar bıkmış durumdasın? Sunucuda rebel kalmasa sadece siviller oynasa daha çok eğleneceğini mi düşünüyorsun?
Cevapla
#4
+1
ATEŞ
unknown.png
Cevapla
#5
(27-01-2021, Saat: 11:07)BOLVADİN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son zamanlarda benim ve bir çok oyuncunun başına gelen malum durum,Çatışmada ölüyorsun, bolgede rol,çatışma olmadığı halde boş uzaklas atanlar var bu demektir ki 30dk boyunca zaman kaybı + her öldüğünde set çekme derdi.Bu gerçekten sıkıcı olmaya başladı.Lütfen tüm oyuncu arkadaşlarımızı bu konu üzerinde hassasiyet sağlamasını diliyorum.Bu beni ve ekip arkadaşlarımı oyundan uzaklastırmaya götürecek kadar sıkmaya başladı.Anlayışınız için teşekkürler, İYİ oyunlar ..
Bunu yapan sadece 1 klan var onuda herkes biliyor Big Grin +1
4xh4w33.jpg
CevaplaHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi