Ana içeriğe Geç
Sitenizle ilgili anlık, acil, geçici ve önemli bilgileri kullanıcılara duyurabilmenizi sağlar.
Türkiye'nin İlk Arma 3 Rol Play Serveri.

Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu 'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

2 AY SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR


TeamSpeak Sunucumuz

Konuyu Görüntüle 09.06.2018

Sunucuya Nasıl Bağlanırım?

Konuyu Görüntüle 09.06.2018

Yanlış Ban Düşüncem

10067
159
1
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yanlış Ban Düşüncem
#1
Son Düzenleme: 15-04-2019, Saat: 14:04, Düzenleyen: Nuriixx.
Karakter Adınız: [EA7] VİZELER BİTTİ

Steam Profil Linkiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198078850247/

Olayın Tarihi: 12.04.2019

Unique/Global ID: -

Lütfen Ceza Aldığınız Kuralı Buraya Yazınız: ''COMBAT LOG''

Forum Konusu İse Lütfen Konuyu Buraya Yapıştırın: http://liveliferpg.com/konu-fis-cekme-10004.html

Savunmanız: Savunmamı yapmadan önce konuyu tekrardan açtığımı belirtmek isterim ve önceki ceza sonlandırma isteğinde Kerem Abi benim bir rol içerisinde olduğumu belirtti fakat tekrar tekrar kime sorsam aynı cevabı alarak söylüyorum ki RDM bölgesinde rol yoktur ve Mühimmat nakliyatı seneryodur o bölgeden çıkınca seneryo bitiyor. Ben hiç bir şekilde rol de almadım RDM bölgesinden çıkınca da haklı olarak oyundan çıkış hakkımı kullanarak çıktım çünkü şu kuralda da belirtildiği gibi ''RDM bölgesi için belirtilen özel kurallar dışında kalan durumlarda, normal sunucu kuralları geçerlidir.'' burada kuralları bilmeyen arkadaşlar bana rolsüz bir şekilde sıkıyorlar. Uzun süredir bu sv de oynuyorum toplasam 2 3 banım yoktur yediğim banları hatırlamıyorum bile o kadar uzun süre geçti ve bu yediğim ban bana göre en haksız yere yediğim ve en saçma olarak gördüğüm bandır lütfen daha dikkatli ve ayrıntılı bir şekilde incelenmesini talep ediyorum Server kurallarına bakarsanız haklı olduğumu zaten görüceksiniz kuralcı bir insan olduğum için oyunu da kurallar çerçevesinde oynuyorum. Eğer haklı görülürsem banımın doca işlenmemesini talep ediyorum banlı kalmamın aslında pek bir önemi yok zaten okulumdan yeni döndüm sayılı günüm var fark etmez ama haksız olarak gördüğüm bir bandan sürekli muzdarip olmak bana koyar. Yine haksız görülürsem rica ediyorum ts üzerinden Kerem Abi ile bire bir görüşürsek derdimi anlatabileceğimi düşünüyorum alttaki savunmam da bir önceki savunmamdır tekrardan İyi Forumlar.

1. Olarak arkadaşın videosunda küfür ve hakaret bulunuyor kurallara göre sansür koyularak yeni bir video istenilmesi gerekiyor.
2. Olarak Bahsi geçen yer Mühimmat nakliyatı ve ben kırmızı bölgeden çıkıyorum(rdm) bunu da 1.45 de belirtiyorum ki arkadaş sol altta gps de kendisinin de çıkıtığı gözüküyor.
3. Olarak arkadaş kırmızı alanda olmamasına rağmen bana RDM atıyor ve burada suçlu olan arkadaş ki ben ondan önce uyarıyorum.
4. Olarak benle herhangi bir şekilde etkileşime girmediği için sadece RDM bölgesinde çatıştığımız için RDM bölgesinden çıkınca etkileşime girmemiz gerektiğinden ben ortada bir etkileşim olmayınca normal olarak alt+f4 çekerek oyunumdan çıkıyorum. COMBAT LOG: Bir kişi yada grup ile etkileşim halindeyken,eviniz soyulurken oyundan çıkmak veya respawn çekmektir ve yasaktır.
5. Olarak da https://steamuserimages-a.akamaihd.net/u...B3372E70E/ bu ss de nakliyat görevi belli oluyor ve benim o arada dışarıda olduğum da belli oluyor arkadaş tam da bana oralarda sıkıyor kontrol edilebilinir.
Son olarak da arkadaşın attığı uzlaşmaya çalıştınız mı kanıtında ben oyunda değilim bu şekilde uzlaşma nasıl oluyor eğer uzlaşma kanıtı kabul edilmişse?
Banım haksız olduğunu düşündüğüm için doca işlenmemesini talep ediyorum.
İyi Forumlar.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: Yanlış Ban Düşüncem
#2
Merhaba
Ceza sonlandırma isteğiniz kabul edilmiştir.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt


Yorum yapma izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, yorum yapabilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

ya da

Kayıt ol!

Topluluğumuzda yeni bir hesap oluşturun.

Kayıt


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi