30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ü] HAMDİ BABA Hile kullanımı
#1
Karakter Adınız: ''[G.Ö.H.] KARABATAK , [G.Ö.H.] Sir.Will''
Şikayet Edilen Oyuncu: ''[Ü] HAMDİ BABA''
Şikayetiniz: '' Havaalanı yolunda şikayet edilen oyuncu uyarısını veriyor ve bizde coverli bir çukura çalıların oraya geçiyoruz. Araçtan indikten sonra birimiz aracın sağ tarafına diğerimiz sol tarafına çalının içerisinde kaçıyoruz. Hem çukur tarafında hemde çalının içinde olmamıza rağmen arkadaşın silahından toplam 3 mermi çıkıyor. Bir tanesi yanıma diğeri bana geliyor ve tek atıyor. Daha sonra beni öldürür öldürmez diğer çalıda olan arkadaşıma da tek mermi atarak öldürüyor. Arkadaşın açıklaması uzlaşma odasında konuşurken şans eseri vurduğunu söylüyor. Daha sonrasında ekran kartı ayarında çalıların görünmediği çalısız oynadığını belirtiyor. ( Bu dediğiminde kanıtı mevcut talep edilirse yükleyebilirim.) Kişinin çalıları gizlemesi de 3. parti program kullanımı ve oyun içerisinde haksız üstünlük kullanımından dolayı yasak olduğunu düşünüyorum. Çalı suitler, coverlerı tamamen iptal ediyor. Bunun haricinde o yapılan vuruşun aim vb. olduğunu düşünüyorum Bu yüzden gerekli cezai işlemin yapılmasını rica ediyorum. ''
Kanıtlar: '' Video ''
Olayın Tarihi: ''11.09.2021 ''
Olay Hakkında Şikayet Konusu Açacağınıza Dair Karşı Tarafa Haber Verdiğiniz Kanıt:  '' KANIT 1 , KANIT 2 ''
#2
Şikayet edilen oyuncunun videolu bir şekilde savunmasını yapması için 24 saat süre verilmiştir.
The sky is full of dreams, but you don't know to fly.
#3
Merhaba , videom yok ancak şöyle açıklıyım .Amd Radeon marka ekran kartı  kullandığım için en son geldiği güncellemede çalılar otlar vs gözükmüyor o yüzden arkadaşı rahatça görüp vurabiliyorum. İlk başta bu bi üstünlük etkilemiceği için oynuyordum. Ancak üstünlüğünü belli ediyor bu şekilde o yüzden bu olaydan sonra oyuna hiç girmedim dünde bi güncelleme geldi 21.8.2 güncellemesi onu yaptım çözümünü arıyorum ,oyuna girmiyorum bulana kadar zaten arkadaşın zararı zaten yok öldürdükten 1 veya 2 dakika sonra doktor gelip kaldırdı , doktorda saldım zaten bu olaydan dolayı bidaha böyle bir şeyin yaşanmıyacağını söyleyebilirim.
O bölge bende şu şekilde : https://www.hizliresim.com/m18z8z4
                                                        Hergün Birgün ...


                                

                                                                                             Casper#HaYaLeT
                                                                                                    
#4
Vuruşun açısı ve tanesi de göz önünde bulundurulduğu zaman yalnızca şikayetimin çalı kullanmama olmadığı fark edilebilir. Bu oyunu oynarken çalı olmadığı görüp çıkabilirsin bir şikayetin gelmesini beklemen o açığı bile isteyerek kullanman anlamına geliyor. Bu haksız üstünlüğü şikayet geldikten sonra mı fark edip, aa çalı yokmuş şeklinde bir ifade bulundurdun. Ekstradan o vuruşun açısı ve 3 mermi de o açıdan direk HS ile öldürmenin açı, mesafe ve arazi olarak düşündüğünde, üzerine videonun olmadığının da belirtmenin üzerine çalıları yok eden birisinin aimbot kullanma olasılığı çok yüksektir. (Bu yalnızca benim fikrim.) 

Sonuça gelecek olur isek, kasti olarak çalıların olmadığını bilerek bunu kendi lehine kullanman, bir şikayet gelene kadar oyuna girip oynaman ve bu durumda üstünlük sağlaman, sunucu kuralları gereği ve kişilerin oyun zevkini kaçırmak, kendi egonu tatmin etmek için açık kullanarak bir kazanma duyusu oluşturman oyun kurallarına karşı yasak olduğu gibi benim keyfimi, vaktimi çalman ( forum açmak, video upload, doktor bekleme vb.) gibi hakları sana kimse vermiyor. Bu durumdan dolayı 3. parti program kullanımı, oyun açıklarını kendi lehine kullanımı ve bug kullanımı, ekstradan oyuncuların huzurunu bozmak ve haksız galibiyet ile oyuncu soğutmaktan dolayı şikayetlerimi tekrardan yöneticilere buradan belirtiyorum. Gerekli cezai işlemin yapılmasını ve kişinin belirtilen şikayetlere karşı videolu savunma istenmesine rağmen video belirtemediği için suçların geçerli olacağının düşüncesindeyim. Bu yüzden sunucu içerisinde ki huzurun ve ismin, aynı zamanda oyuncu kalitesinin ve vakit geçiren oyuncuların bu durumlarla karşılaşıp ( hile veya bug ) sunucu isminin zedelenmemesi için gerekli cezai işlemin yapılacağını düşünüyorum. İyi roller iyi forumlar.
#5
Bu olay sadece bende değil AMD kullanan herkes de mevcut aimbot olayıda 10 metre önündeki sağa sola kaçan adamada tek atamaciksak bu oyunu oynamayalim lütfen. Bölgede rahatça görebiliyorum sizi ufak bir çukur var o bölgede.
3 parti diyorsunuz hala ekran kartıyla ilgili diyorum.
Artı olarak bütün AMD kullananları banlasinlar bitsin böyle bişey mümkün mü sence ?
                                                        Hergün Birgün ...


                                

                                                                                             Casper#HaYaLeT
                                                                                                    
#6
Hakkınla oynamıyorsan zaten bu oyunu oynamaman gerekiyor. Bu dönemlerde bu şekilde zevk alman ileride hakkın olmayan şeyleri yalnızca kazanma hissin yüzünden hile, hurda yapmanı sağlamaz umarım kardeşim. Yaptığım açıklama sondu. Daha bir cevap yazmayacağım. Karar yöneticilerin..
#7
Oyunda 2 3 adam vurdum öldüm diye sevinecek üzülecek yapıda bi kişi değilim bu bı oyun eğlenmeye giriyorum arma hayatım boyunca bitane hile ilgili ne şikayet nede banim var açıkladığım halde hale vuruşların hile aimbot diye biliyorsanız oyunu oynamışsınız. Aimbot olsam direk tek mermide atar geçerim.
                                                        Hergün Birgün ...


                                

                                                                                             Casper#HaYaLeT
                                                                                                    
#8
Şikayet edilen oyuncu tarafımca uyarılacaktır. Tekrarında ise 2x işlem görecektir.
The sky is full of dreams, but you don't know to fly.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [JNG] Komutan  [JNG] Şirin baba Barni 5 176 Dün, Saat: 17:45
Son Yorum: Kaan.
  [FBI] Şalgamcı- Bug Kullanımı Ardones 4 227 05-09-2021, Saat: 19:19
Son Yorum: Emre.

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi