30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TEKEL] JeRR [TEKEL] dün başladım
#1

Karakter Adınız: [FBI] Calliou. [FBI]japonbiyade
Şikayet Edilen Oyuncu: [TEKEL] JeRR [TEKEL] dün başladım
Şikayetiniz: RK - Kamikaze
Kanıtlar;
RK (chati okuyun) 
İtiraf ediyor.
Kamikaze videosu.
Olayın Tarihi: 9.09.2021
Olay Hakkında Şikayet Konusu Açacağınıza Dair Karşı Tarafa Haber Verdiğiniz Kanıt:  Kanıt.


ATEŞ
unknown.png
#2
Merhaba,

Aracı süren kişinin savunmasını yapması için 24 saat süre verilmiştir.
#3
Merhabalar,

Ben araç sürücüsü [TEKEL] JeRR


1- RK diye atılan SS'te LiveLifeRPG RPG 5'e çağırıyorum. Bunun sebebi ise hangi kazadan sonra https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...2597385869 bu atılan SS'teki "hangi odadasın" cümlesi geçtiği için. Biz kaza yaptığımız için bana diyor sandım ve RPG 5'e gel dedim. Bunda nasıl bir RK durumu olabiliyor ? Odaya çağırıp durumu anlatıp özür dileyecektim fakat Discord üzerinden küfür edildi şahsıma. Gerekli videolar istenirse ulaştırırım küfür olayları için.

2- İtiraf ediyor. kısmı için zaten kaza yaptım ve isteyerek olmadığı için hangi odadasın lafına hemen cevap veriyorum özür dilemek için. İtirafı zaten buradan da ederdim yalan söylenicek bir durum yok ortada. Oyun oynuyoruz ve oyunda araba sürerken çarptım gayet doğal bir şey. w a s d x tuşlarıyla kullanıyoruz aracı gayet normal bir şey kaza yapmak. 

3- Kasti olmadan bir kamikaze olayı olmuştur. Telefonla ilgileniyordum ve bi an monitöre bakınca sanki ters şeritten geliyormuş gibi gördüm ve hemen öbür şeride kırdım. Kasti bir durum yok.

Not 1: Kamikazeden daha önce hiç bir cezam bulunmamakta. Zaten sunucuda ki cezalarım bile 3'ü geçmez kaç senedir. Ben dikkat eden bir oyuncuyum bu tür şeylere fakat oyunda olduğum süre zarfında telefonada bakmam gerekiyor. Bir anlık dikkatsizliğime geldi ve böyle tatsız bir olay yaşandı. Kendim de öldüm kendimi niye isteyerek öldüriyim ? Kasti bir durum yapmak istesem pit atarak sadece karşı tarafa zarar vermek isterdim. Kasti bir durum kesinlikle yok. Bu olayı yaşayan arkadaşlardan konuşma tarzları ve yaptıkları davranışlardan dolayı dileyemediğim özürü diliyorum. Bu özür konu düşsün veya geri çekilsin diye değil, yapım ve karakterim gereği dilediğim bir özürdür. Haksız olduğumu ve benim hatam ile böyle bir kaza olduğunu zaten açık açık dile getirdim.

Not 2: Bir olay yaşandığında uzlaşmak zorunlu değil nasıl olsa foruma vericek diye illa çirkefleşmem lazım olmadığını düşünüyorum ve gayet güzel bir şekilde özürümü dileyip hangi odadasın cümlesini üstüme alınıp sesli olarak açıklama yapmak için odayı söylüyorum. Chatten yazdığım bu şeye RK gözüyle bakılması üzdü beni. https://www.hizliresim.com/b0bux8c

İyi Forumlar.
#4
Ya keke şaka gibisin valla birde özür dilemek için çağırmış. Jakdkkc kanka sen harbi değişiksin 200 le giden arabanın önüne kırmakta cidden bilmeyerek yapmaksa hiçbirşey demiyorum
#5
Discordda ben ve [FBI]japonbiyade size küfür etmedi. yani şikayetçi taraf size küfür etmedi. ek olarak discord oyunu ilgilendirmez, eğer bir kural ihlali yapmışsan cezasını çekeceksin. savunma kısmında oyununa drop girmemiş anlaşılan, öyle bir konuya değinmemişsin. dc geldiğinde oyunuma drop girdi demiştin. büsbütün yalan söylüyorsun. dc kayıtlarını at foruma, söylediğin yalanlar da ortaya çıksın.
ATEŞ
unknown.png
#6
Konu düşebilir, şikayetimi geri çekiyorum Smile
ATEŞ
unknown.png
#7
Merhaba,

Şikayetçi tarafın isteği üzerine konu düşürülmüştür.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [u] JeRR Geldi Bebeğim FRP Nurican 4 219 Dün, Saat: 10:12
Son Yorum: Kartal-Onur
  [u] JeRR Geldi Bebeğim CL + FRP Batuhan C. 2 351 24-09-2021, Saat: 11:05
Son Yorum: Emre.
  [m] JERR Jester © 3 188 22-09-2021, Saat: 11:48
Son Yorum: Kamil Ç.
  [TEKEL]DDDDDDDDD Beyazit 9 351 10-09-2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Kamil Ç.
  [TEKEL] kaşımda façaa Beyazit 4 214 09-09-2021, Saat: 23:03
Son Yorum: Pekerkan

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi