30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.75/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TeamSpeak/Discord Kuralları
#1
LiveLifeRPG.com adı altında ki Teamspeak/Discord adresleri bunlardır;

ts.liveliferpg.com - liveliferpg.com - discord.gg/liveliferpg

TS Kuralları ise bu şekildedir;

1- Destek odalarında, herkese açık olan odalarda (Sohbet odaları, takım odaları) küfür, hakaret ve kışkırtma kesinlikle yasaktır, ve kesinlikle affı yoktur.

2- Teamspeak sunucusu üzerinde Rehber'ler (Stajyer Rehber, Yardımcı Rehber, Rehber) Oyun Yöneticileri gibi yetkilidirler, ve onlarda yönetimin bir parçalarıdır.

3- Sunucuda ticaret yasaktır. (Oyun parası alım satım vb. satışlar)

4- Sivil - RPG Odaları ve Diğer Oyun Odaları herkese açık odalardır, ve herhangi bir yetkiliye şifreletebilirsiniz. Lütfen oda ile işiniz bittiğinde veya çıkış yapacağınız zaman herhangi bir yetkiliye oda ile işinizin bittiğini söyleyip şifresini kaldırmasını isteyiniz.

5- ArmA 3 Çete Odaları altında bir çete odası açtırmak istiyorsanız, öncelikle toplam 10 kişi olmanız gerekmektedir. Herhangi bir yetkili ile görüşmeniz durumunda size yardımcı olabilirler. Belirli bir süre sonra aktif olmadığınız yönetim tarafından fark edilir ise kırmızı odanıza "Aktifseniz Bildirin (Yazının yazıldığı Tarih)" şeklinde bir yazı yazılır. Bu durumda bir oyun yöneticisine başvurmanız gerekir. 7 gün içinde bir oyun yöneticisine başvurmadığınız sürece çete odanız, forumda bölgeniz var ise forumdaki çete bölgeniz, oyunda var ise oyundaki çete bölgeniz silinir.

6- Eğer sunucumuza yeni katılıyorsanız ve Teamspeak sunucumuza kayıt olmak için geldiyseniz "Kayıt Bekleme Odası - Şifre Talebi" odasına geçmeniz gerekmektedir. Eğer ArmA 3 oyununuz orjinal değil ise kayıt olamazsınız.


7- Herhangi bir oyuncuya özel "Client Icon" yapılması yasaktır. (Takım oyuncuları veya başka hususlar dışında)

8-TeamSpeak 3 sunucumuz içerisinde 'TS3 MassMover' eklentisinin kullanılması yasaktır.

9-Reklam, hakaret, küfür, etnik ve dine hakaret içerikli, cinsel konuşmalar içerikli avatarlar yasaktır. Bu kurala karşı gelen kullanıcılar/oyuncular 1 uyarıdan sonra devam etmeleri halinde bağışçı vb. yetkileri oldukları halde avatar koyma yetkileri alınacaktır.

DC Kuralları ise bu şekildedir;
 
Kod:
1- Destek odalarında, herkese açık olan odalarda (Sohbet odaları, takım odaları) küfür, hakaret ve kışkırtma kesinlikle yasaktır, ve kesinlikle affı yoktur.

 
Kod:
2- Discord sunucusu üzerinde Rehber'ler (Stajyer Rehber, Yardımcı Rehber, Rehber) Oyun Yöneticileri gibi yetkilidirler, ve onlarda yönetimin bir parçalarıdır.

 
Kod:
3- Sunucuda ticaret yasaktır. (Oyun parası alım satım vb. satışlar)

 
Kod:
4- Sivil - RPG Odaları ve Diğer Oyun Odaları herkese açık odalardır, ve herhangi bir yetkiliye sınırlandırabilirsiniz. Lütfen oda ile işiniz bittiğinde veya çıkış yapacağınız zaman herhangi bir yetkiliye oda ile işinizin bittiğini söyleyip sınırı kaldırmasını isteyiniz.
 
[code]
5- Eğer sunucumuza yeni katılıyorsanız ve Discord sunucumuza kayıt olmak için geldiyseniz "Kayıt Bekleme" odasına geçmeniz gerekmektedir. Eğer ArmA 3 oyununuz orjinal değil ise kayıt olamazsınız.
 
Kod:
6-Reklam, hakaret, küfür, etnik ve dine hakaret içerikli, cinsel konuşmalar içerikli avatarlar yasaktır. Bu kurala karşı gelen kullanıcılar/oyuncular 1 uyarıdan sonra devam etmeleri halinde ceza uygulanacaktır.
[/code]
 

Bu kurallar yönetim ile beraber belirlenip yazılmıştır. Bir sorununuz var ise herhangi bir TeamSpeak/Discord Yöneticisine başvurmanız gerekmektedir. Yetkili şikayetleriniz veya sunucu önerileriniz için support@liveliferpg.com mail adresine elektronik posta atmanız yeterlidir.
WWWKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AltisLife Genel Sunucu Kuralları LiveLifeRPG 4 25.368 12-09-2021, Saat: 23:02
Son Yorum: Batuhan.

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi