30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satın Aldığım Kamyonun Biner Binmez Yok Olması (2M Zarar)
#1
Selam. panelvan ile işlerimi büyüttükten sonra 2m ye bir kamyon aldım ve tüm paramı buna harcadım. kamyonu alınca satın aldığım yerin önüne geldi. ve biner binmez yok oldu... kanıtım maalesef yok bu hatanın bir an önce çözülmesini istiyorum.
#2
Oyun içi ismini söyle atayım zararını kardeşim olayı da ts3 odasındaki admin ve rehber arkadaşlara söylersen sana daha iyi yardımcı olabilirler.
#3
(23-01-2020, Saat: 17:20)Batuhan Y. #Ş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun içi ismini söyle atayım zararını kardeşim olayı da ts3 odasındaki admin ve rehber arkadaşlara söylersen sana daha iyi yardımcı olabilirler.

oyundaki ismim rubyisred şuan serverdayım zaten. ts3 odasında kanıtım olmadığı için yardımcı olamadılar şansımı buradada denemek istedim sadece...
#4
Bekle çıkma oyundan doktor bekliyorum kaldırsın atıcam en yakın atm den paranı.
#5
(23-01-2020, Saat: 17:28)Batuhan Y. #Ş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bekle çıkma oyundan doktor bekliyorum kaldırsın atıcam en yakın atm den paranı.

çok teşekkür ederim Smile

hala doktormu bekliyorsun?
#6
Merhaba,

Gerekli kontroller sağlanmış olup yaşanan sorunla alakalı zarar karşılama sağlanmıştır. Bu tarz olaylarda sorun yaşamamak adına videonuzu açık tutmanız sizin yararınızadır. Sorun çözüme bağlandığından konu kapatılmıştır.

İyi oyunlar. İyi forumlar
 Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi