Ana içeriğe Geç
Sitenizle ilgili anlık, acil, geçici ve önemli bilgileri kullanıcılara duyurabilmenizi sağlar.
Türkiye'nin İlk Arma 3 Rol Play Serveri.

Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu 'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR


TeamSpeak Sunucumuz

Konuyu Görüntüle 09.06.2018

Sunucuya Nasıl Bağlanırım?

Konuyu Görüntüle 09.06.2018
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
[OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#1
Son Düzenleme: 14-10-2020, Saat: 20:30, Düzenleyen: Umut A..
Karakter Adınız: [S.A.S] Çikileyta
Şikayet Edilen Oyuncu: [OPS] sAM [OPS] Kötü Niyetli [OPS] Luci
Şikayetiniz:10. YENİ HAYAT (YHK): Öldükten sonra 30 dk boyunca öldüğünüz bölgeye gidemezsiniz ve sizi öldüren kişilerle rol içerisinde bir etkileşimde bulunamazsınız. Kişiler ile pirinç ticarette çatıştık, kendileri OPS klanı olarak biz de S.A.S toplumu olarak bölgeyi kaybettik, bölge kazananı sivil "Selim" oldu, kişiler bölgeye geri gidip araçlarını alıp kaçırdılar ve Selim'in izin verdiğini arkadaşı olduklarını söylediler. Devamı videoda mevcut.
Kanıtlar: https://youtu.be/b_FYC7JIbwE
Olayın Tarihi: 14.10.2020
Olayı Daha Önce Şikayet Edilen Oyuncu İle Çözmeyi Denediğinize Dair Kanıt: Videolarım alt tab atıp kişilerin ismini almaya çalıştığım için tam uzlaşma izni verdiklerinde kesilmiş o yüzden ts3 logumu ve arkadaşımdan aldığım ssi atmak zorunda kaldım. https://prnt.sc/uyvs8i https://prnt.sc/uyvslr
Ek Dosyalar .txt   ts3log.txt (Dosya Boyutu: 5,8 KB / İndirme Sayısı: 8)

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#2
Merhaba,

Konu incelenmiş olup şikayet edilen oyuncuların savunmasını yapması için '24 SAAT' süre verilmiştir.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#3
Öncelikle merhabalar ben [OPS] Luci bu konuda tam anlamıyla videolu bir savunma yapmayacağım çünkü bariz bir şekilde yhkmız varken rol bölgesinin içine girdik ve bunu da etik bulduğumuz için yaptık ne açıdan yorumladığımızı sizin de anlamanız için açıklıyım rol bölgemize 30 dk içinde girememe sebebimizin riske attığımızın araçların bir ganimet olarak 30 dk boyunca rol içinde olmayan oyuncular içinde elde edilebilir olmasıdır fakat saati tam hatırlamasam da sabah saat 6.30 sıralarında yaşandı ben üst rebel bölgesin de doğarak setimi çekip hazır bi şekilde bölgeye geldim olası bir yhk bitimi bir çatışma rolü başlayabilir diye onlar ise 30 dklık yhkyı bizim ganimetlerimizi ele geçirmek için 2. rol başlatmak yerine pyrgosda respawn çekip bizim videolarımızı çekmeye başlamaları(arkadaşın kanıt videosundaki 1.35) ise fazla alaycı ve buda bir aynı dereceden yhk ihlali zaten oyunda doktor olsa o bölge çok büyük ihtimalle bizimken (video 9.11 bizim ve onların dışında sadece 1 kişi oyunda) bu sebeplerle bizde çetemizdeki selimden tek tek bütün araçları 1.5 km dışında çıkarmasını rica etmeyi etik bulmadık ve selime bölgeden araçları alabilir miyiz diye sorduk oda bir sıkıntı olmayacağını belirtti bunlar bizim bu yaptığımız etik olarak görmemizi sağlayan sebepler öbür bir yandan arkadaşların yaptıklarını ben ve çete üyelerim #BYO olarak yorumladık çünkü sabah 6.30 gayet düzgün giden bir çatışma rolü bitimi bizim ihlallerimizi yakalamak için pyrgosda respawn çekip bizi izliyorlar ve eğer hatalıysak sizde ihlal yaptınız dediğim zaman inkar ediyorlar ve tek amaçları bizi banlatmak olarak hareket ediyorlar nasıl konuşursak konuşalım saygısızca , sinirli , alaycı , ters konuşan diye nitelendirip sürekli hatalı olan sadece biziz ve onlara karşı saygılı değiliz diye lanse ediyorlar (5.37 , 7.23 , 9.57) ayrıca onların hatalı olduğu yerleri dile getirdiğimiz zaman hiç bir uzlaşma belirtisi göstermek yerine konu bize çevriliyor karşılık ihlal olduğu çoğu zaman insanlarla uzlaşmışımdır fakat burada sadece bizim ceza almamızı umarak kendi yaptığı ihlalleri görmezden gelerek takım arkadaşlarını da zor duruma düşürdüğünü düşünüyorum ayrıca uzlaşma yanlısı olmadığının örnekleri(5.33 , 8.36) Kısacası yaptığımız ihlali etik olarak yorumladığımız için yaptık eğer yanlışımız varsa LL yönetimi tarafından kararlaştırılan cezaya hiç bir itirazımız yoktur fakat buradaki arkadaşların pür bir banlatma hevesi ile bize karşı bu tavırları sergiledikleri göz ardı edilmezse seviniriz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Not : bahsettiğim video gönderi sahibinin attığı kanıt videosundandır                                                                                                                                                                   
        Not : Bazı arkadaşlarında bizim gibi yhk ihlali yaptıklarının kanıtı benim yhk süremin olmamasının sebebi bölgede ilk                        ölen kişi benim    https://prnt.sc/uzzeow   https://prnt.sc/uzzfew

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#4
Öncelikle merhabalar ben [OPS]sAM bölgede yhk ihlali yaptık fakat yapmamızın nedeni bölgeyi kazananın arkadaşımız olması ve bize bölgedeki araçları almamız için izin verdiği için 1.5 km dışında bekleyip selimin bize arabaları getirmesi etik olmadığı için böyle yaptık fakat arkadaşlar direk pygrosta doğmuşlar biz üst rebelden geldik arkadaşların amacı anladığım kadarıyla pygrosta direk doğup tırları alıp gitmek alamadıkları içinde açığımızı aradılar ve böyle bişey buldular uzlaşmadada dinlediğiniz gibi arkadaşlar uzlaşmak için gelmemiş.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#5
Öncellikle selamün aleyküm ben [OPS]Kötü Niyetli yhk ihlali yapmış olabiliriz ama bölgeyi kazanan arkadaşımız bize araçlarınızı isterseniz alabilirsiniz demesi buna dayanarak ve bölgede rolün bittiği için gittik.
İmza @mertyyucel
6Ml8R9.jpg

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#6
Son Düzenleme: 15-10-2020, Saat: 23:01, Düzenleyen: Ozanbaran.
Konuya yazılan yanıtlarda savunma olarak alabileceğim bir şey göremedim, hakkımda şikayetçi olduğunuz veya çevremdeki adamlar hakkında şikayetçi olduğunuz şeyleri de konuya yazmışsınız onu da çok anlayamadım benim veya onların adına oyuncu bildirimi açabilirdiniz, flood şeklinde mesaj yazıp savunma gibi göstermeseydiniz keşke.

Belirttiğiniz dakikalarda uzlaşma yandaşı değilsin diyip bana alaycı konuşup yatıcam ben evet getirdim arabamı diyorsun, sinirlerim ile oynuyorsun  Huh  neyse, konumuz bu değil.

Kısacası bölgede hepiniz öldünüz ve Selim sizinle aynı tagda değildi bölgeyi kazandı, o halde bizde Selim'e mesaj atıp bölgeye gelip araçları alalım mı dediğinde bize izin verseydi etik olacaktı, her neyse. Bölgeyi kazanan arkadaş Selim oldu, bölgeyi kaybeden ikili ise OPS ve S.A.S oldu. bölgeden kaçırılan araçların arkadaşların garajındaysa silinmesini değilse nakitlerinden kesilmesini rica ediyorum. 


"Öncelikle merhabalar ben [OPS]sAM bölgede yhk ihlali yaptık fakat yapmamızın nedeni bölgeyi kazananın arkadaşımız olması ve bize bölgedeki araçları almamız için izin verdiği için 1.5 km dışında bekleyip selimin bize arabaları getirmesi etik olmadığı için böyle yaptık"

Arkadaşınız izin verdi diye kural ihlali yapabilir veya size etik gelmedi diye kural ihlali yapabilirsiniz diye bir kural ben bir yerde okumadım, duymadım. Cevap verebilecek bir şey bulamadığım için yorumlayacağım sözcük sayısı ve birleşimi bu kadardır. 

"fakat arkadaşlar direk pygrosta doğmuşlar biz üst rebelden geldik arkadaşların amacı anladığım kadarıyla pygrosta direk doğup tırları alıp gitmek alamadıkları içinde açığımızı aradılar ve böyle bişey buldular uzlaşmadada dinlediğiniz gibi arkadaşlar uzlaşmak için gelmemiş." 

Pygros ile orasının arası 1.5km ve videomda gözüküyor, bunu arkadaşıma videonun kesik olan kısımlarında sorup da spawn oldum sorun yok kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim çünkü videom 1.5km olduğunu kanıtlıyor. Uzlaşmaya çalışmıyor diyip chatten bana sadece uyumaya gidicem ne oldu söyle diyorsunuz ve odaya geldiğinizde birazcık kaba tavırla konuşuyorsunuz bu da hoş olmadığı için ben uzlaşmaya çalışsam da yanıt alamaz hale geldim. Gidip alamadığımızı düşünüyorsanız videonun 1.40'ından itibaren Pygros'tayım, teşekkürler.

"Öncellikle selamün aleyküm ben [OPS]Kötü Niyetli yhk ihlali yapmış olabiliriz ama bölgeyi kazanan arkadaşımız bize araçlarınızı isterseniz alabilirsiniz demesi buna dayanarak ve bölgede rolün bittiği için gittik."

Arkadaşınız dediğiniz adam klanınızın mensubu değil, sivil. Bölgeyi kendisi kazandı ve OPS S.A.S ikilisi olarak kaybettik. Kural buna göre gevşer gevşemez yönetim zaten onun kararlaştırır. 


Not : Bölgeden kaçırılan araçların arkadaşların garajındaysa silinmesini değilse nakitlerinden kesilmesini rica ediyorum.

Eklemek istediğim bir şey, [OPS] Luci isimli arkadaşa hitaben

"Not : bahsettiğim video gönderi sahibinin attığı kanıt videosundandır                                                                                                                                                                   
        Not : Bazı arkadaşlarında bizim gibi yhk ihlali yaptıklarının kanıtı benim yhk süremin olmamasının sebebi bölgede ilk                        ölen kişi benim    https://prnt.sc/uzzeow   https://prnt.sc/uzzfew"

Demiş kendisi, videonun ilk 1.50 dakikasında görüldüğü gibi ilk ölen Luci ve peşine ölen ve öldürülen Kötü Niyetli ve Benim, benim videoda 8.50 dakika YHK'm varken((https://youtu.be/b_FYC7JIbwE [5.51]  kısmında görülmekte))senin nasıl YHK'n bitmiş oluyor aracını getirirken, şaşırtıcı Big Grin. Verilecek karar yetkililerin, teşekkürler.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#7
(15-10-2020, Saat: 22:58)Ozanbaran Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuya yazılan yanıtlarda savunma olarak alabileceğim bir şey göremedim, hakkımda şikayetçi olduğunuz veya çevremdeki adamlar hakkında şikayetçi olduğunuz şeyleri de konuya yazmışsınız onu da çok anlayamadım benim veya onların adına oyuncu bildirimi açabilirdiniz, flood şeklinde mesaj yazıp savunma gibi göstermeseydiniz keşke.

Belirttiğiniz dakikalarda uzlaşma yandaşı değilsin diyip bana alaycı konuşup yatıcam ben evet getirdim arabamı diyorsun, sinirlerim ile oynuyorsun  Huh  neyse, konumuz bu değil.

Kısacası bölgede hepiniz öldünüz ve Selim sizinle aynı tagda değildi bölgeyi kazandı, o halde bizde Selim'e mesaj atıp bölgeye gelip araçları alalım mı dediğinde bize izin verseydi etik olacaktı, her neyse. Bölgeyi kazanan arkadaş Selim oldu, bölgeyi kaybeden ikili ise OPS ve S.A.S oldu. bölgeden kaçırılan araçların arkadaşların garajındaysa silinmesini değilse nakitlerinden kesilmesini rica ediyorum. 


"Öncelikle merhabalar ben [OPS]sAM bölgede yhk ihlali yaptık fakat yapmamızın nedeni bölgeyi kazananın arkadaşımız olması ve bize bölgedeki araçları almamız için izin verdiği için 1.5 km dışında bekleyip selimin bize arabaları getirmesi etik olmadığı için böyle yaptık"

Arkadaşınız izin verdi diye kural ihlali yapabilir veya size etik gelmedi diye kural ihlali yapabilirsiniz diye bir kural ben bir yerde okumadım, duymadım. Cevap verebilecek bir şey bulamadığım için yorumlayacağım sözcük sayısı ve birleşimi bu kadardır. 

"fakat arkadaşlar direk pygrosta doğmuşlar biz üst rebelden geldik arkadaşların amacı anladığım kadarıyla pygrosta direk doğup tırları alıp gitmek alamadıkları içinde açığımızı aradılar ve böyle bişey buldular uzlaşmadada dinlediğiniz gibi arkadaşlar uzlaşmak için gelmemiş." 

Pygros ile orasının arası 1.5km ve videomda gözüküyor, bunu arkadaşıma videonun kesik olan kısımlarında sorup da spawn oldum sorun yok kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim çünkü videom 1.5km olduğunu kanıtlıyor. Uzlaşmaya çalışmıyor diyip chatten bana sadece uyumaya gidicem ne oldu söyle diyorsunuz ve odaya geldiğinizde birazcık kaba tavırla konuşuyorsunuz bu da hoş olmadığı için ben uzlaşmaya çalışsam da yanıt alamaz hale geldim. Gidip alamadığımızı düşünüyorsanız videonun 1.40'ından itibaren Pygros'tayım, teşekkürler.

"Öncellikle selamün aleyküm ben [OPS]Kötü Niyetli yhk ihlali yapmış olabiliriz ama bölgeyi kazanan arkadaşımız bize araçlarınızı isterseniz alabilirsiniz demesi buna dayanarak ve bölgede rolün bittiği için gittik."

Arkadaşınız dediğiniz adam klanınızın mensubu değil, sivil. Bölgeyi kendisi kazandı ve OPS S.A.S ikilisi olarak kaybettik. Kural buna göre gevşer gevşemez yönetim zaten onun kararlaştırır. 


Not : Bölgeden kaçırılan araçların arkadaşların garajındaysa silinmesini değilse nakitlerinden kesilmesini rica ediyorum.

Eklemek istediğim bir şey, [OPS] Luci isimli arkadaşa hitaben

"Not : bahsettiğim video gönderi sahibinin attığı kanıt videosundandır                                                                                                                                                                   
        Not : Bazı arkadaşlarında bizim gibi yhk ihlali yaptıklarının kanıtı benim yhk süremin olmamasının sebebi bölgede ilk                        ölen kişi benim    https://prnt.sc/uzzeow   https://prnt.sc/uzzfew"

Demiş kendisi, videonun ilk 1.50 dakikasında görüldüğü gibi ilk ölen Luci ve peşine ölen ve öldürülen Kötü Niyetli ve Benim, benim videoda 8.50 dakika YHK'm varken((https://youtu.be/b_FYC7JIbwE [5.51]  kısmında görülmekte))senin nasıl YHK'n bitmiş oluyor aracını getirirken, şaşırtıcı Big Grin. Verilecek karar yetkililerin, teşekkürler.

Öncelikle örnek oyunculuğunu emojilerini ve konuşma stilini çok beğendim yhk ihlali yapmadım diye göstermek için o notu yazmadım arkadaşlarının benim yhkm olmasa bile yhksı olduğunu anlatabilmek ve göstermek için yazdım

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#8
Tamamdır konunun uzamasına gerek yok, YHKlı bir şekilde hep birlikte bölgeye gittiniz, etik bulmamanıza rağmen gittiniz. Admin kararı bekleyebiliriz.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#9
(16-10-2020, Saat: 00:49)Ozanbaran Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamamdır konunun uzamasına gerek yok, YHKlı bir şekilde hep birlikte bölgeye gittiniz, etik bulmamanıza rağmen gittiniz. Admin kararı bekleyebiliriz.
gittik olmıyacak mıydı ?

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#10
Daha fazla mesaj yazmayacağım, videomda oraya gitmediğim net ve şikayet konusu ben dfeğilim, hakkımda şikayetiniz varsa videomu kullanabilirsiniz. Teşekkürler. Kendiniz hakkında savunma yaparsanız canıma minnet, cevaplarım.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: [OPS] sAM [OPS] KÖTÜ NİYETLİ [OPS] Luci YHK
#11
Son Düzenleme: 17-10-2020, Saat: 04:43, Düzenleyen: Alihan U..
Merhaba,

Konu incelenmiş olup şikayet edilen [OPS]sAM , [OPS]KÖTÜ NİYETLİ ve [OPS]Luci adlı oyuncular #YYK suçundan dolayı uyarılacaktır.Tekrarında 2x işlem uygulanacaktır.

Not : Konunun hatalı incelendiğini düşünüyorsanız yöneticilere bildirmek için [email protected] mail adresinden dilediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz.

İyi Forumlar.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da KayıtKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [OPS]Kötü Niyetli [OPS]Sou RDM Kırımlı 4 358 24-10-2020, Saat: 17:00
Son Yorum: SiyahSancak.
  [OPS]Luci/rk Mehmet24 2 130 19-10-2020, Saat: 18:14
Son Yorum: Umut A.

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi