Ana içeriğe Geç
Sitenizle ilgili anlık, acil, geçici ve önemli bilgileri kullanıcılara duyurabilmenizi sağlar.
Türkiye'nin İlk Arma 3 Rol Play Serveri.

Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu 'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR


TeamSpeak Sunucumuz

Konuyu Görüntüle 09.06.2018

Yeni Güncelleme

Konuyu Görüntüle 12.03.2021
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mantıksız Sistem
Mantıksız Sistem
#1
Servere günde 15 tane doktor mesajı atılıyor madem başvurularımız kabul ediliyor mulakat alınıyoruz mulakattan neden geçirmiyorsunuz şaka gibi dalga geçer gibi kardeşim biz seni 2 saat beklettik ama almıyoruz hiçte bir şey vermiyoruz sende bize ağzını açmıyorsun gibi birşey bu delirdim yemin ediyorum 2 saatir bekliyorum sonuçları şaka gibi bir yönetim var

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: Mantıksız Sistem
#2
Merhaba dostum, 
öncelikle senden isteğim birdahaki rahatsız oldugun konuları açarken sakin olman ve normal şekilde durumu izah etmendir. 2 saat beklemiş olabilirsin, belki başvurup günlerdir mülakat gününü beklemiş olabilirsin. Belki mülakat odasına çekildiğinde ciddi anlamda heyecanlanmış olup mutluda olmuş olabilirsin. 
Bunlar olağan şeyler ancak mülakat kelimesinin anlamı;
 YV2B6z.png
2. yazanı okuduysan konuyu net şekilde anlayacaksın. Bu sunucuda bir teşkilata alım yapılırken herhangi bir torpil veya ayrıcalık tanınmaz. En doğru cevaplar kabul edilip en uygun görülen kişiler teşkilata katılmaya hak kazanır. Belki heyecanına kapılıp cevapları yanlış vermiş olabilirsin. Belki de olabilecek bir şey kural bilgin yeterli değildir ve yanlış cevaplandırma yapmışsındır. Sana önerim kuralları baştan gözden geçir. Her yanlıştan bir doğru çıkartırsın, her hata bir ödüldür,her düşüş bir kalkış için fırsattır. Bak burada Adminim ve benimde hatalarım oldu ancak bu hataları ayıklayıp kendimi düzeltiyorum. Bu senin içinde geçerli bu alım olmaz diğer alım olur. Sinirlenmene gerek yok. Senden ricam bir sonraki bu gibi konular hakkında açacağın konularda sakin şekilde yetkilileri tatmin edecek ve rahatsız etmeyecek şekilde açman. Alınmaman hakkında subaylar ile de görüşebilirsin. Hayırlı geceler.

İyi oyunlar,iyi forumlar.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da KayıtHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi