30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kom.Yrd] Batuhan C. frp kin tutma
#1
Karakter Adınız: [TT] Tassauki Fitnat
Şikayet Edilen Oyuncu: [Kom.Yrd] Batuhan C
Şikayetiniz: FRP , Kin Tutma
Kanıtlar: https://www.youtube.com/watch?v=ZkRHLvyTQhI
Olayın Tarihi: 05.09.2021
Olay Hakkında Şikayet Konusu Açacağınıza Dair Karşı Tarafa Haber Verdiğiniz Kanıt: Videoda mevcut

arkadaş bir önceki olaydaydan kinli olması gerek yoldan birkaç sefer geçtim diye beni durdurdu videonun başındaki chette gözüken arkadaş kasvet reiss benden tamir kiti istedi ve tamir kiti almaya gittim fakat arkadaş çoğu kez buradan geçtiğini idda edip beni durdurdu 3 saniye için tamir kiti almaya girdim ve aracın benim olduğunu bildiği halde aracın sahibi buradamı çekici çağırıyorum dedi. benim diyip uzatmak istemedim zaten arkadaşımda tamir kiti beklediği için hiç sözlü tartışmaya girmeyip araca bindim ve sonra ateş etmeye başladı bende hatalı olduğunu bildiği için durmayıp devam ettim.

evet birkaç kez o bölgeden geçtim fakat hiçbir kural ihlali yapmadım amacım ölen arkadaşı beklemek zaten sonra kill çekip tamir kiti alıp gidelim dedi ve bende tamir kiti almaya gittim. polis sıktığı için arakdaşımı da alamadım

bir önceki olayda [onun için ayrı bir form açılacak] polis arkadaşlar beni bayıltmak yerine öldürücü kuvvet uyguladığı için forma gideceğimi söyledim ve bana kinlenip kural dışı hareketler yapmaya başladı videonun sonunda önceki olaydan kalma mesajlar mevcut buda kin tuttuğunun kanıtı.
#2
Merhabalar,

Konu incelenmiş olup herhangi bir kural ihlali görülmemiştir.

NOT: Emniyet güçlerin kavala'da her türlü denetim hakkına sahiptir.
 
giphy.gifHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi