30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kd.Pol.] Özel - #FRP
#1
Karakter Adınız: ''[İhtiyar Vaşak]''
Şikayet Edilen Oyuncu: ''Kıdemli Polis Özel''
Şikayetiniz: 
''04.09.2021 tarihinde  gece  00.00 restartına  15 dakika kala kavaladaki diğer oyuncularla karakolun önüne rol amaçlı eylem yapmaya gittik.
Kıdemli Polis Özel tarafından tutuklanıp  içeri alındım. Polis ile role girmeye çalışırken kimliği sorgulatıp senin 4 araç çalma teşebüsün var dedi.Kimliğimin çalındığını ve polislere önceden gelip sözlü bir şekilde anlattığımı beyan ettim rol amaçlı. Avukatımı isteyip rese kadar rol yapıcaktık ki KomiserYardımcısı nezarete atın demesine rağmen arkadaş beni hapishaneye yolladı ve üstümdeki silahlarım, maymuncuklarım, lisanslarım, mermilerim zırhım kıyafetim hepsi yok oldu. Karakolda ben bu eşyaların hiçbirni polise göstermedim ve polis üstümü aramadı, eşyalardan haberi yoktu polisin. Yaklaşık 1.8m zarardayım. + Olarak araçtaki zorunlu afk kalan arkadaşı ruhu burada değil diyerek belirtmeme rağmen üsütndeki eşyaların bir coğuna el koydular. Cezamın bitmesine 1-2 dakika kala restart geldi.

''
Kanıtlar: ''https://youtu.be/jKwEaHhiANU  İstek üzerine videoyu daha geriden  çekip paylaşırım.
https://www.hizliresim.com/rf5hxzj''
Olayın Tarihi: ''04.09.2021-05.09.2021''
Olay Hakkında Şikayet Konusu Açacağınıza Dair Karşı Tarafa Haber Verdiğiniz Kanıt:  ''Subayların var, kişinin dc adresini bilmiyorum.''
#2
Merhaba,
 
Konu incelenmiş olup kanıtlarınız geçersiz görülmüştür.

1. Kanıt videosunu üzerinde seste herhangi bir oynama yapılmadan, olayın başından itibaren giriş-gelişme-sonuç şeklinde kesilmeden ve Küfür varsa sansürleyerek video yüklemeniz için 24 saat süre verilmiştir.

2. Ayrıca Foruma gideceğinize dair kanıt sunulmadığı için kanıtı sunmanız için 24 saat süre verilmiştir.
 
giphy.gif
#3
Merhabalar,

İstenilen kanıt sunulmadığı için konu düşürülmüştür.
 
giphy.gifHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi