30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FİKİR ÖNERİLERİ
#1
-YHK 15dk var iken gömülüyor karakterler buna bir çözüm bulunmalı. Ek olarak bölgede sürekli çatışma dönüyor tam bitiyor başka bi klan geliyor. Birde şunu yapanlar var rol bitiyor kendi arkadaşlarını kaldırtıyor tam diğer klana geçilecek başka birine rol veriyor ne hikmetse buna da bi çözüm gerekli.

-Diğer konu forum, malum uzlaşmadan foruma gidilebiliyor artık. Bence rk-yhk-adk gibi şeylerde direk haber verip foruma gidilebilsin . Ama kamikaze-rdm gibi konularda konuşulsun gerçekten yanlışlıkla yaptığını kabul edip zararını karşılıyorsa foruma gidilemesin. Çünkü sırf banlatmak için bile garip hareketlerde bulunan insanlar var.

-Kulelerde de birçok bug oluyor . Kule yerine evler olsa daha iyi olabilir.

-Şu polis teşkilatı içinde bir çözüm lazım. Nerdeyse bir reste polisi 1 kere görüyoruz ya da hiç görmüyoruz. Merkez bankası ve trafik şube harici hiçbir olayı kalmadı polisin. Polise gerçekten ihtiyacı olan sivile bile gidemiyor polisler .Aklıma şimdilik gelenler bunlar. Artılarıyla eksileriyle diğer arkadaşlarda fikirlerini belirtirlerse sevinirim.
İmza @ HonkiPonki


Yerinde söz söylemesini bilen özür dilemek zorunda kalmaz.
#2
Ergün abim deniyor bir şeyler +1
IekgRt.png
#3
Sunucusu ile mi oyun ile alakalı bilmiyorum ama helikopter patlamalarında müdahale yapılabilir duruma getirilmeli ek olarak araç düzeltme olayında değişiklik yapılmalı. Teşkilat alımları az önce açıldı belki beni görürsün orda (!)
n5qtz66.png
#4
+1
ATEŞ
unknown.png
#5
                                                         -1 

1)Foruma gitmesi kendi hakkı sonuçta,sırf senin paran var ve sen onun zararını karşılaycaksın diye kimsenin oyun zevkini bozmana gerek yok ayrıca zaman kaybı sırf tanımadığı birinin kural hatası yüzüden 30dk beklemek saçmalık olur.


2)Evet kulelerde çok bug var ancak kulenin kaldırılıp evlerde geçecek olan çatışmanında çok zevk vereceğini düşünmüyorum açıkcası.

3)Bana göre polis teşkilatının böyle olmasının sebebi bitmek bilmeyen senaryolar çünkü her an Banka veya Trafik şube baskını için tetikte bekliyorlar ve bu yüzden rahat rahat dolaşamıyorlar ve ihbarlarla ilgilenemiyorlar.Girdiği bir çatışmayı kaybedip ardından senaryoya hazırlık yapması falan zaman kaybı oluyor.
#6
Merhaba, Fikir Öneriniz İçin Teşekkürler. Yönetim Toplantısına Tarafımca İletilecektir.
#7
Merhaba, Fikir öneriniz Yönetim toplantısında değerlendirilmiş olup uygun görülmemiştir.  Fikir öneriniz için teşekkür ederiZ.   
 
İyi Forumlar.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Çoklu Fikir Önerisi MertCan17 9 886 08-10-2021, Saat: 12:48
Son Yorum: Batuhan C.
  fikir önerileri celal0123 4 389 06-10-2021, Saat: 21:52
Son Yorum: Mert Y.
  Etkinlik Fikir Önerisi Shiver. 11 715 02-08-2021, Saat: 10:32
Son Yorum: Emre.
  Fikir Öneri QQMTHH 6 631 08-06-2021, Saat: 20:33
Son Yorum: Serhat.
  ts fikir önerisi Muslukçu 8 535 27-05-2021, Saat: 02:39
Son Yorum: Umut Ş.

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi