30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FBI] Eray "AF"
#1
Exclamation 
Karakter Adınız: [FBI] Eray

Steam Profil Linkiniz: https://steamcommunity.com/id/RocK_Tv/

Olayın Tarihi: 05.09.2021

TS Unique ID/Discord ID: 

Lütfen Ceza Aldığınız Kuralı Buraya Yazınız: "FRP"

Forum Konusu İse Lütfen Konuyu Buraya Yapıştırın: http://liveliferpg.com/konu-fbi-eray-rdm...hlali.html

Savunmanız: Uzun zamandır LL oyuncusuyum ve sunucu da ikinci banım olması lazım, konuyu açan arkadaş "TO" banlandı arkadaşla birçok kez konuşmaya çalıştım fakat arkadaş anlaşmak istemedi, anlayışla karşıladım ve doktor kaldırmasına rağmen zararını karşılama teklif ettim fakat forum açmakta, banlatmaya oynamada kararlıydı. Konuya açan arkadaşın videosunda gözüktüğü gibi bölgede çatışma devam ediyor ve "YKH" olmasına rağmen ellerini kaldırmayıp bölgeden uzaklaşmaya karar veriyor ("FRP" yapıyor) çatışma bölgesinde benim "YHK" olduğunu bilmem pek mümkün değildi, ardından öldükten sonra bana ( "ADK" tıklayarak görebilirsiniz) atıyor ve bu sebepten "TO" ban yiyor.
Konuyu toparlamak gerekirse konunun yanlış incelendiğini düşünüyorum, velakin konu doğru incelenmiş olsada karşılıklı konu ihlali olduğunu düşünüyorum. Gerek görülen yasaklanma süresi bir gün fakat hafta sonunu LL oynayarak geçirmek istiyorum. Gereğinin yapılacağına eminim şimdiden teşekkürler.
3164vo9-gif.74479
#2
Ceza sonlandırma isteğiniz reddedilmiştir. Bölgede aktif bir çatışma var ise doktor müdahale de bulunmazdı, doktor duymadı diyelim doktora uzaklaş vermeniz gerekirdi. Çatışmadasınız diye bölgeden her geçeni tarayabilirsiniz diye bir şey yok.
6z1a4lb.gif
WWWKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [FBI]Eray csi [FBI]Remus 1 88 16-09-2021, Saat: 23:06
Son Yorum: Batuhan.

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi