30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FBI] bent
#1
Karakter Adınız: [JH] Hawli
Şikayet Edilen Oyuncu: [FBI] bent
Şikayetiniz: rdm
Kanıtlar: https://www.youtube.com/watch?v=j-3AaSBLtjg
Olayın Tarihi: 12.10.2021
Olay Hakkında Şikayet Konusu Açacağınıza Dair Karşı Tarafa Haber Verdiğiniz Kanıt:  https://ibb.co/N65B7mT

Not 1: fbi ile bölgede role girip vuruyoruz 1 tanesini fakat bölgeye doktor intikal ettiginde ikimiz de öncelik verdigimiz icin doktor uzaklasiyor ben o konustuktan sonra anliyorum ki bölgede 1 fbi daha var sakince bölgede rolümün bitmesini bekliyorum arkadasim YHK sina bakip bana info veriyor ve bittiginde ise ben rahat bir sekilde kosuyorum fakat arkadas evin kapisini acip taramaya basliyor bende onu uyariyorum evin arkasina saklandigimda ise diger arkadasi vuruyor beni.Kendisinin hak ettigi cezayi almasini talep ediyorum.


KOLAY GELSIN 
IYI FORUMLAR
#2
İyi forumlar , video atmaya gerek duymadım çünkü arkadaşın videosunda her şey gözüküyor öncelikle rol düşmeden doktor bölgeye geliyor ve iki tarafta konuşarak etkileşime geçiyor arkadaşın tam rol bitti 5 dakika geçti demesinden 13 saniye sonra benim arkadaşım video da gözüktüğü gibi ateş ediyor sonra da ben arkadaşı vuruyorum. Şimdi burada arkadaşlar tereddütte kalmış anladığım kadarıyla bizim adam 5 dakika dolmadan etkileşime geçtiği için biz rolü düştü olarak görmedik çünkü örnek vermek gerekirse bir aracı 5 dakika takip edince rol düşmüyor illa ateş edilmesi gerekmiyor ortada sonuçta bir etkileşim var buradaki örnekte aynı şekil arkadaşla 5 dakika dolmadan etkileşime geçince biz rol bitmiş olarak görmüyoruz ki arkadaşlar burada 13. saniyenin lafını yapıyor oyun oynuyoruz saatin saniyesine kadar görme şansımız olmuyor saniyeleri de sayamıyoruz amacımız kimseye rdm yapmak veya oyun zevkini bozmak değil bu bizim bakış açımızdı verdiğimiz örnekten yola çıktık ve ortada etkileşim var diye rolü devam ettirdik olay yerindeki ateş eden arkadaşa da danıştım o da arkadaşın hop hop dediğini duymamış bizde arkadaşta rolü devam ettirdiğini düşündük sonuçta bölgede hala silahlı dolanıyordu. Arkadaşların bir zararı yok doktor kaldırdı yine de bir hatamız olduysa kusura bakmasınlar .
#3
konu siz olsaniz 13 saniyenin degil 2 saniyenin bile lafini yaparsiniz bundan sonra kimseye EYVALLAHIMIZ YOK.Kendisinin gerekli islemi görmesini talep ediyorum ve konuya bakan adminleimizede güveniyorum
#4
Hatırlatmak isterim rolü siz veriyorsunuz sonra 5 dakikanın geçmesini mi bekliyorsun bölgede ? Role girmek istemiyorsan rol başlatmayacaksın sonra böyle saniyeleri sayarsınız .Olay zaten 1-2 saniye değil ortada bir etkileşim var rolün düşmesini bu kadar istiyorsan bölgeden çekilirsin hala bölgede durup etkileşimde olmazsın. Ayrıca sizin eyvallahınıza da KALMADIK .
#5
Merhaba,
Şikayet kanıtı yetersiz görülmüştür. Yeni bir kanıt yüklenmesi için 24 saat süre verilmiştir.
NOT: giriş gelişme sonuç bölümlerine uygun
ve herhangi bir kesilme işlemi uygulanmayıp minimum 5 dakika olacak şekilde yüklenmelidir.
ognwy6a.jpg
#6
https://www.youtube.com/watch?v=A7-5y-Bg-uI
#7
Merhaba,
Şikayet edilen oyuncunun savunmasını yapması için 24 saat süre verilmiştir.
ognwy6a.jpg
#8
Videoda gözüktüğü gibi 5 dakika dolmadan tekrar sesli bir etkileşime geçiliyor ve rol devam ediyor . Eğer 5 dakika geçtikten sonra bir etkileşim olsaydı arkadaşa hak verirdim ama daha rol bitmeden tekrar bir etkileşime geçildiği için bölgedeki rolü devam ettiriyoruz arkadaş ateş edilmesine takmış ama rol play serverın da sadece çatışma rolü yok takip rolünden tutun bir çok rol var ve bu rollerde illa ateş edilmesi gerekmiyor çünkü ortada bir etkileşim var arkadaşla benim takım arkadaşım direct channelden etkileşime geçiyorlar . Ayrıca arkadaş rolün düştüğünü düşünüyorsa bizim adamın üstüne silahla koşmak yerine side channelden bizi uyarabilirdi ateş edilmedi 5 dakikadır gibisinden bizde ortada bir etkileşim olduğunu rolün devam ettiğini söylerdik ama o böyle düşündüğü için tekrar rol verebilirdik sorun çıkmasın iki tarafa diye ama arkadaş böyle yapmak yerine bizim adamın üstüne silahlı bir şekilde koşuyor arkadaşımda doğal olarak rolün devam ettiğini düşünüp orda ateş ediyor böyle olunca ben de rolün devam ettiğini varsayıyorum ve arkadaş kendi videosunda söylediği gibi bırak vursunlar diyor amacı tamamen insanları banlatmaya çalışmak başka hiç bir amacı yok bu arkadaşın çünkü olay yerine doktor geliyor ve iki tarafı da kaldırıyor kimsenin o bölgede bir zararı yok . Arkadaş orda saniyeleri bildiği için bunu kullanıyor üstümüze silahlı bir şekilde koşuyor eğer çok isteseydi teslim olup ROL DIŞI bir şekilde oyundan yazabilirdi hatta teslim olmasına gerek yok bizim adam zaten olduğu yerde sabit bekliyordu sadece side channeldan bile yazsa bunlar yaşanmazdı tekrar rol verilirdi ama biz 5 dakikadan 13 saniye geçtiğini nerden ve nasıl bilebiliriz burada saniyelerden bahsediyoruz . Eğer biz suçluysak arkadaşta suçlu çünkü yangına körükle göre göre giden kendisidir.
#9
Attigim Kanit Videosunda arkadasini zaten uyariyorum fakat kendisi dinlemeyip sikmaya devam ediyor ardindan ben saklaniyorum ve arkamdan gelip sen vuruyorsun ben arkadasini uyardim zaten.
Konuya bakan yöneticilere güveniyorum ve konuya tarafimca birdaha yorum yapilmicaktir.

KOLAY GELSIN
IYI FORUMLAR
#10
Arkadaşım ateş ediyor sen ona doğru koşunca sende napiyon napiyon diyosun bu uyarı değil dostum ayrıca ben orda değilim senin konuştuğunu ne o duyar ateş ettiği için ne de uzakta olan ben duyarım arkadaşım ateş ettiği için bende seni görünce vuruyorum bu kadar basit. Tekrar söylüyorum rol yapmak istemiyorsan kendin rolü başlatma .
#11
Merhaba, 
Konu incelenmiş olup şikayet edilen oyuncu 
#R suçundan dolayı sunucumuzdan 2 gün süreyle uzaklaştırılmıştır.
ognwy6a.jpgKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fbı bent game hack şüphesi QQMTHH 2 150 14-10-2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Yakup.
  FBI bent erenxqs 11 274 14-10-2021, Saat: 12:59
Son Yorum: Yakup.
  [FBI] Bent İmam 4 195 12-10-2021, Saat: 15:29
Son Yorum: Veysel

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi