30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CSİ
#1
Karakter Adınız: [SX]Fındıkçı

Steam Profil Linkiniz: https://steamcommunity.com/id/why025/

Olayın Tarihi: 16.08.2021

Lütfen Ceza Aldığınız Kuralı Buraya Yazınız: #CL

Forum Konusu İse Lütfen Konuyu Buraya Yapıştırın: http://liveliferpg.com/konu-sx-findikci-cl.html

Savunmanız: Merhaba, 

Öncelikle yapılan hatanın tamamen kasıtlı olarak yapıldığını itiraf etmek istiyorum. Zaten CL'nin ne gibi bir savunması olabilir ki ? Bariz hata. Olaya geçersek eğer: Havalimanında arkadaşlarla bekliyoruz. Ve aniden polisler intikal ediyor. Öyle tek araba değil 2 3 araba geliyorlar. O anın korkusuyla heyecanıyla ben direkt alt f4 attım. Yani o korkuyla böyle bir hata yapabildim. O anda gerginlikten zaten elim ayağım titriyordu.

Neyse daha sonrasında polis arkadaşlardan birisi benim hakkımda foruma çıkacağından bahsetmiş, ki bu en doğal hakkı. Ve daha sonrasında forum konusu açıldığında Menemen adlı arkadaşım iki tarafında uzlaşması adına polis arkadaşlarla iletişime geçti. Hatta 3 4 kez görüştü. Ancak tam olarak detaylı konuşamadık. Çünkü olayı yaşayan kişileri aynı anda aynı zamanda toplayamadık. Benim müsait olmadığım zaman oldu, polis arkadaşın da müsait olmadığı zaman oldu. Menemen adlı arkadaşım ne kadar uğraşsa da konu sonuca varamadı. Menemen adlı arkadaşıma da polislerle görüşmeye gittiği zaman söyledim: Kendilerine üzgün olduğumu, özür dilediğimi ve eğer taktir ederlerse aynı rolü devam ettirilebileceğimi söyledim. Hatta aynı seti de kullanacaktım. Ancak bunun oluşması için uygun bir zaman olmadı. Dediğim gibi Polis arkadaşlar tam olarak müsait değildi o yüzden böyle bir şey yapamadık. Doğal olarak 24 saat sonra ban yedim.

Son olarak: Yönetici arkadaşlardan ricamdır. Böyle bir sorun için hem polis arkadaşlardan hem de yönetim ekibinden özür diliyorum. Bir daha böyle bir sorun yaşanmayacaktır. Olurda gerginliğime gelip aynı hatayı yaparsam (ki yaşanmayacağından emin olabilirsiniz.) aynı rolü devam ettirmek için ve hatamı düzeltmek için elimden geleni yapacağım. Bu günlerde sunucunuzda arkadaşlarla oynamak istiyorum. Yönetim ekibinin bu isteğimi yerine getireceğinden şüphem yoktur.

Teşekkürler.

Not: Oyun içerisinden ve Discord/TeamSpeak[liveliferpg.com]'den ceza aldıysanız aynı konuda ceza sonlandırma isteğini yapınız.
#2
Ceza sonlandırma isteğiniz kabul edilmiştir.
6z1a4lb.gif
WWWHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi