Ana içeriğe Geç
Sitenizle ilgili anlık, acil, geçici ve önemli bilgileri kullanıcılara duyurabilmenizi sağlar.
Türkiye'nin İlk Arma 3 Rol Play Serveri.

Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu 'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR


TeamSpeak Sunucumuz

Konuyu Görüntüle 09.06.2018

Yeni Güncelleme

Konuyu Görüntüle 12.03.2021
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
csi
csi
#1
Karakter Adınız: ''KamiL''

Steam Profil Linkiniz: ''steamcommunity.com/id/ksuncer3''

Olayın Tarihi: ''hatırlamıyorum''

Unique/Global ID: ''Eğer TeamSpeak[ts.livelife.com]'den ceza aldı iseniz buraya Global/Unique ID'nizi yapıştırın.''

Lütfen Ceza Aldığınız Kuralı Buraya Yazınız: ''uygun değilsiniz''


Forum Konusu İse Lütfen Konuyu Buraya Yapıştırın: "Cevabınızı Buraya Yazınız''

Savunmanız: "yaşadığım bir sorun yüzünden support mail üzerinden kendi derdimi anlatmaya çalışırken bir yönetici tarafından yanlış anlaşıldım söylediğim şey '' beni çok yanlış anladınız, biraz kitap okumanızı tavsiye ederim'' tarzı birşeydi üstüne 3 paragraf ne kadar maaş aldığını 2 üniversite okuduğunu ve sözde benim onu küçük düşürmeye çalıştığım anlamına gelen birşeyler yazdı ve bana uygün değilsiniz olarak ban attı sebebini bilmiyordum o sıralar işim yüzünden de oyuna ayıracak vaktim yoktu şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum banım kaldırılırsa 23 yaşındayım mikrofonum var ve kurallara hakimim bunların sunucunuz için uygun olduğunu düşünüyorum ayrıyetten üniversite öğrencisiyim ilginiz için şimdiden teşekkür ederim, İYİ OYUNLAR Smile "

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: csi
#2
Merhaba. Steam profil linkiniz hatalı olduğundan profile erişilemiyor lütfen konunun altına tekrar paylaşınız.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: csi
#3
Pardon. https://steamcommunity.com/id/ksuncer teşekkürler

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: csi
#4
"Adminlerin keyfi sidechat cezalandırması" konulu gönderdiğiniz mailde diğer oyuncularımıza karşı "la babandır" v.b rahatsız edici ve kışkırtıcı ifadelerinizden dolayı chatten uzaklaştırılmanızla ilgili bize karşı olan tutumunuz, suçlayıcı ve aşağılayıcı tavırlarınızdan dolayı sunucumuzdan süresiz olarak uzaklaştırıldınız. Hatta yaptığınız bağış ile ilgili olarak; "benim bağışımın önceki altistürke gittiğini düşünürken yeni arkadaşların tamamen farklılaştığını hesap edemedim Kerem abi ve Osman abiye helal olsun diğer tüm yönetim ekibi ve rehberlere karşı hâla içim soğumuş değil ilginiz için teşekkürler." şeklinde bir ibare kullandınız. Size "Sunucuya yaptığınız bağışı helal yada haram etmenizin veya içinizin soğuyup soğumamasının gerçekten bir anlamı bulunmamaktadır. Neyi ne amaçla söylediğinizi ayırt edebilecek yeterli kapasitemiz mevcut. Başka birisinin annesi veya babasıyla ilgili yorumlarınızı kendinize saklamanız gerektiğini, herkesin durumunun farklı olabileceğini, diğer oyuncularımıza rahatsızlık vermek gibi bir hakkınız olmadığını da anlamanız gerekmektedir." şeklinde verilen cevaba "Yazdığım mailde zaten haram diye birşey yok bence okuma ve anlama kısmında zayıfsınız cevaplayan her kimse benim maillerimi ve olayı inceleyen kişiye bol bol kitap okumasını tavsiye ederim. Teşekkürler" şeklinde bir dönüş sağladınız. Normalde bağış ödemeleri sunucuya yapılmasına ve geri ödemesi olmamasına rağmen ödemeniz bizzat tarafımdan hesabınıza iade edildi.
Sonuç olarak burada belirttiğiniz gibi "UYGUN" olmanız için gerekli standartlar arasında en önemli konu olan saygı bulunması gerekmektedir ki o da sizde bulunmamaktadır. Birisinin okuma veya anlama konusundaki zayıflığını değerlendirebilecek bir hakkınız olması içinse bir yeterliliğiniz bulunması gerekmektedir. Burada gönüllü olarak yaptığımız görevi kimsenin egosunu tatmin etmek yada gönlünü hoş etmek için yapmıyoruz. Bu sunucuya ve oyuncularımıza verdiğimiz değerden dolayı yapıyoruz. Bu durumda bizde dahil olmak üzere herkesin haddini bilmesi, burnunu kendisini ilgilendirmeyen konulara sokmaması, karşısındaki kişiye karşı kullandığı ifadelere dikkat etmesi gerekmektedir. Biz bugüne kadar hiç bir oyuncumuzu rencide edecek bir ifade kullanmıyorsak aynı şekilde oyuncularımızın da bize karşı bu tarz ifadeler kullanmaması gerekmektedir.
Yukarıda saydığım sebeplerden ceza sonlandırma talebiniz reddedilmiştir. Cezanızın sonlandırılması düşünülmemektedir.
İmza @Serhat.
AGMD47.png

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da KayıtHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi