Ana içeriğe Geç
Sitenizle ilgili anlık, acil, geçici ve önemli bilgileri kullanıcılara duyurabilmenizi sağlar.
Türkiye'nin İlk Arma 3 Rol Play Serveri.

Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu 'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR


TeamSpeak Sunucumuz

Konuyu Görüntüle 09.06.2018

Yeni Güncelleme

Konuyu Görüntüle 12.03.2021
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
csi
csi
#1
Karakter Adınız: ''[CREW] TOPSAKAL HÜSNÜ''

Steam Profil Linkiniz: ''STEAM''

Olayın Tarihi: ''20.05.2021''

Unique/Global ID: ''-''

Lütfen Ceza Aldığınız Kuralı Buraya Yazınız: ''BU''

Forum Konusu İse Lütfen Konuyu Buraya Yapıştırın: "Canlı Ban''

Savunmanız: "Öncelikle merhaba. CREW çetesi olarak FBI çetesini basıyoruz. Ben orca ile araç hooklayıp kapıdaki ve kule üstlerindeki araçların üzerine atarak açıyorum. Bu olayı ben yaklaşık 3-4 haftadır yapmaktayım ve benden önce başka çeteler bizim çete bölgemizi basmaya çalışırken yaptılar. Onlar yaptıklarında herhangi bir sıkıntı çıkmayınca bizlerde yapmaya başladık. TS3 Destek odasına gittiğimde bana söylenen haksız ve mantıksız bir şekilde Arma'nın buguyla açılıyor dendi. Madem bu bir mantıksızlık ve bug kullanımı o zaman zırhlı araçlar kapıdaki araçları ittirince mantıksız ve bug sayılmıyor? Normal olarak o araca vurunca vurulan aracın hasar görmesi gerek uçması değil. Zamanında yine bir ceza sonlandırma isteğimde Yönetici Batuhan'ın bana cevabı şu oldu ''Arma'da herşeyde mantık aramayınız'' aynı şekilde bu olayda da mantık aranmamalı. Madem mantıkdan bahsedeceğiz blackfish gibi bir devasa uçak çete bölgelerinde ki kulelerin üstünde durup adam indirdiğinde çoğu zaman kuleye temas kuruyor. Mantıken o kulenin zarar görmesi gerekir. Hadi onu geçtim kuledeki kişilerin o aşırı ses ve sarsıntıdan akli dengelerini kaybetmeleri gerekir. Madem benim yaptığım bu olay bir kural ihlali o zaman senaryoda yapılan hal ve hareketler tekrar gözden geçirilip mantıklı senaryolar yapılmalı. Bu kural ihlalinide kurallara eklenmelidir. O kadar farklı çete yapması bizlerinde onlardan görüp yapmamızda olay bana patlamamalıdır. Cezamın yok sayılmasını ve sonlanmasını istiyorum. İyi günler."
İmza @ÇağrıG
w1fOWr.jpg

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: csi
#2
Son Düzenleme: 22-05-2021, Saat: 13:24, Düzenleyen: Alper..
Merhaba. Ceza sonlandırma talebin reddedilmiştir. 3.kez kopyala yapıştır yaparak üst üste konu açtığından dolayı forumdan uyarı aldın. Cezan süresi dolana kadar açılmayacak.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da KayıtHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi