Ana içeriğe Geç
Sitenizle ilgili anlık, acil, geçici ve önemli bilgileri kullanıcılara duyurabilmenizi sağlar.
Türkiye'nin İlk Arma 3 Rol Play Serveri.

Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu 'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR


TeamSpeak Sunucumuz

Konuyu Görüntüle 09.06.2018

Sunucuya Nasıl Bağlanırım?

Konuyu Görüntüle 09.06.2018
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CSİ
CSİ
#1
Son Düzenleme: 13-01-2021, Saat: 22:23, Düzenleyen: Fatihtapucu.
Karakter Adınız: ''[M.İ.T] Reis''

Steam Profil Linkiniz: ''https://steamcommunity.com/profiles/76561199001097274/''

Olayın Tarihi: ''12.01.2021"

Lütfen Ceza Aldığınız Kuralı Buraya Yazınız: '' #YYK, #R,  #T'

Forum Konusu İse Lütfen Konuyu Buraya Yapıştırın: "http://liveliferpg.com/konu-m-i-t-reis-rdm.html''

Savunmanız:

Öncelikle herkese Merhaba,

1.5 yıldır bu serverda oynuyorum, daha önceleri de farklı birçok server'da RPG modunda oynadım bu oyunu. Hiç bir Şekilde Oyun Hatalarından Yararlanmadan, Kural Boşluklarından YArarlanmadan Onurlu, Ahlâklı bir şekilde oynadım.  Çok güzel insanlarla tanıştım, oynadım, eğlendim. Bugüne kadar ne bir klan ile ne de bir şahısla bir problemim olmadı, olduysa da o an çözüldü problem.   

Geçen Haftalarda Sanırım Kamyon Galerisi Bölgesinde bir Kural İhlali nedeni ile Bu Beni BAnlatan arkadaşların TS'sine de gitmiştim. Haklı olduğum halde  Genç kardeşlerin güzelce üstüruplu konuşmalarından dolayı oyunu foruma taşımadan kapattım.    Ki Foruma Taşımadığım yüzlerce İhlallerle Karşılaştım hiç birinde de Ne kin Tuttum ne Troll e bağladım. 

Sanırım Arkadaşlar başka Klanlardan elemanlar aldılar ya da çete misyonun da köklü değişikliklere gittiler. Orasını bilemicem artık ama  O tanıştığım çocuklardan eser kalmayacak şekilde nasıl olduğuna anlam veremediğim,  bana ve klanıma Kin içinde buldum .

Özellikle  Olaylar şöyle gelişti.  Doktor kaldırdıktan sonra ben yoluma gidecekken, o arkadaşlardan biri Mohawk, Mohawk diyor. Videosunda da görebilirsiniz (4.23, 4.40), dün 3 kere yaptı bunu, daha önce de üst isyancıda gelip anlamadığım bir şekilde Mohawk demeye başladı. 1 gün önceki bir konuyla alakalı, arkadaşlar yüzünden Mohawk'ım patlamıştı ve yaklaşık 4m zarara girmiştim ( http://liveliferpg.com/konu-ltw-klani-ka...troll.html ) Arkadaşın her karşılaştığımızda bunu tekrarlaması Kin tutmaktır ve beni kışkırtmaktır. En sonunda bende sinirlendim ve öldürdüm arkadaşları. Yaptığımın bir mazereti yok, kışkırtıcı konuşmalarından sıkılmıştım artık. Yüklediği videonun adı bile beni kışkırtmak için (videonun başlığı= Uğmoğahk). Bu genç arkadaşları bu kadar kin tutturacak ne yaptım bilmiyorum...

Şimdi Değerli Forum Yöneticilerinin ve Server Oyuncularının huzurunda  şunları söylemek istiyorum.  Yaptığım Doğru bir hareket elbette değil. En azından oyuna yeni Başlayan Yeni Oyunculara Örnek Olmak adına.   Adminlerden ve Oyuna yeni başlayan kardeşlerimden özür diliyorum. 

1.   https://youtu.be/noawqPoMQQg    Video'da benim gözümden görüldüğü üzere Kışkırtmayı görebilirsiniz.  

2.   http://liveliferpg.com/konu-ltw-klani-ka...troll.html     Açmış olduğum bu konuda Mohavk Helikopterimi düşürmeye sebep oldular.  Milyonluk zarar verdiler.  Arkadaşlarla İlk Ts'de Konuştuğumuz da (kendileri de söyleyeceklerdir.)  -Evet Haklısınız, - Doğru Söylüyorsunuz.  gibi cümleler Kullandılar. Allah Şahit Yine canları sağolsun olur böyle şeyler diyip es geçecektim.  Ta ki başkanları olduğunu söyleyen arkadaşın ileri geri konuşmaları  sonucu olayı Foruma taşımaya karar verdim.  

3.  Bu Olay üzerine  İsyancı Bölgesinde ve  Havaalanın da olmak üzere Bana ve Klanıma karşı Kışkırtma yaptıklarına hepimiz şahit olduk. Ses'te videolarda görüldğüğü üzer aynı ses..   Eğer ki Yürekli,  Ahlaklı , Onur lu oyuncular ise çıkıp  söylediklerini kabul ederler. 

4.  Kanıt olarak Sundukları video  Benim ve Tüm Mahkemeler Nezdinde Geçersizdir.  Biplemeler hangi söylemler üzerine  nereden bilelim ?  Bana Orda Kışkırtma yaptıkları gibi küfürlü söZler de duydum.   Video yu Açık Açık yüklemek zorundalar.  Ve Eğer ki  Oyun içinde Küfür  aile değerlere küfür ne kadar yasaksa ,  adminlere , forum yöneticilerine ya da foruma koyulan videolar da o kadar yasaktır.   Videoda ki Biplemelerin Sunucu Adminlerini ve benim gibi Oyuncuları kandırmaya yönelik olduğunu düşünerek, bipsiz bir şekilde yüklenmesini talep ediyorum. 

5.  http://liveliferpg.com/konu-xa-olumsuznr-rdm.html   Açtığım bu Forum Konusunda %100 Haklı olarak RDM'ye uğradım.  Rdm'yi yapan arkadaş hiç bir şekilde ceza almayarak  farklı  isimler alarak oynamaya devam etti.  5 Senelik oyuncu olduğu için( kendi söylemine göre) bütün kural boşluklarını nerede nasıl davranacağını biliyormuş demek ki.  Bu Konunun Düşmesinde ki sebep uzlaşmanın yetersiz görülmesi.   Asıl Sebep  kendisi RDM'yi yaptıktan sonra oyundan kaçarak çıkmıştır.  Bende ulaşamadığım için  Klan arkadaşına mejaj atarak foruma gideceğimi belirttim. ve Yeteresiz Görüldü.

Şimdi Soruyorum Beni Banlatan Arkadaşların Uzlaşma Kanıtı  Ne kadar Yeter li ?  Bir Mesaj SS'i  ile mi Yetere li Görüldü ?


SON SÖZÜM ŞUDUR Kİ,
BEN;  MİLYONLAR KAYBETMEYE , ÖLMEYE,  KELEPÇELENMEYE,  SINIRSIZ UZAKLAŞTIRMAYA, HERŞEYE RAZIYIM.   YETER Kİ OYUNCULAR KURALLARA UYSUN AHLÂKLI  OLSUN.  YÖNETİCİLERİMİZ DE ADALETLİ OLSUN. 

Takdir Yöneticilerindir. 

Saygılar. 

"

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: CSİ
#2
Merhaba,

Ceza sonlandırma isteğiniz reddedilmiştir.
İmza @Batuhan.
IbQuRE.png

ataturkungozleri.png

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da KayıtHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi