Ana içeriğe Geç
Sitenizle ilgili anlık, acil, geçici ve önemli bilgileri kullanıcılara duyurabilmenizi sağlar.
Türkiye'nin İlk Arma 3 Rol Play Serveri.

Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu 'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

30 GÜN BOYUNCA SUNUCUYA GİRMEYEN OYUNCULARIN HESAPLARI SIFIRLANMAKTADIR


TeamSpeak Sunucumuz

Konuyu Görüntüle 09.06.2018

Yeni Güncelleme

Konuyu Görüntüle 12.03.2021
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceza Sonlandırma İsteği
Ceza Sonlandırma İsteği
#1
Son Düzenleme: 01-04-2021, Saat: 23:22, Düzenleyen: IV.Ettoman.
Karakter Adınız: Laz Bey

Steam Profil Linkiniz: https://steamcommunity.com/id/Erdem53/

Olayın Tarihi: (Sadece yılını hatırlıyorum) 2019

Lütfen Ceza Aldığınız Kuralı Buraya Yazınız: GAMEHACKSavunmanız:
Öncelikle Merhaba. Ben Ertuğrul Öztürk.
2016 yılından itibaren Arma 3 türk sunucularında oynamaktayım. İlk sunucularımdan birisi bağımsız bir sivil olarak oynadığım Altis Life sunucusu idi. Daha sonra 2016 yılından 2019 yılının başlarına kadar ArmaTürk sunucusunun Polis Teşkilatında Polis Memuru olarak başlayıp, 1,5 sene boyunca teşkilatı E.G.M olarak yönettim. Teşkilat dışında birçok sunucu sorununda da sunucu sahipleri olan SalihF7 ye ve Naci Karabunak'a yardım ettim. Teşkilattan yaşanılan birkaç olay  dolayısı ile çıktıktan sonra, LiveLife sunucusunda 5 ay boyunca [EPB] klan liderliğinde oynadım. Belli bir süre sonra kişisel sebepler ile oyunu tamamen bıraktım.

Daha sonra Eren Balık- Trewix ile GoldLife isimli sunucuyu açmaya karar verdik. Oyunu bırakmadan önce tanıştığımız Ersefa ve Yasin(Luxuria) isimli kişilerden sunucu yardımı aldık. Yasin isimli kişi sunucumuzun script işleri ile uğraşmaktaydı. Sunucu sahibi olduğumdan dolayı sunucu içerisinde ki denemeleri ve ben olmadığım zaman yapılması gereken ayarlamaları yapması için steam hesaplarımın bilgileri onda mevcuttu. https://steamcommunity.com/id/Erdem53/https://steamcommunity.com/id/ettoman3/ bu iki hesapta bana aittir. Erdem53 olan hesabı kardeşim Erdem Öztürk, ettoman3 olan hesabı da ben Ertuğrul Öztürk kullanmaktayız. Bu iki hesabın da bilgileri Yasin(Luxuria) isimli kişide mevcuttu. Ben gün içerisinde çalıştığım için genellikle sunucu ile o ilgileniyordu. Gelelim asıl konuya Yasin isimli kişi benim hiçbir şekilde bilgim dahilimde olmadan, kendi hesabı ile LiveLive sunucusuna saldırı gerçekleştirip ban yedikten sonra, benim hesaplarım ile de sunucuya girip tekrar saldırı gerçekleştirdi ve hesaplarım ban yedi. neredeyse 5 senelik bir Arma 3 oyuncusu olarak hiçbir zaman başkasının emeğinde gözüm olmadı, herkes kendi emeği ne ise onu kazanır ve Livelife 2016 yılında başladığım yıldan bu yana hep aynı çizgide ve bu çizgiyi daha da yükselterek ilerledi. Ben sunucu da açtım birçok Arma3 Türk sunucusunda da oynadım ama hiçbir zaman kimsenin sunucusuna saldırmak gibi alçak bir girişimde bulunmadım. Kimsenin zevkini ve emeğini bölmek gibi bir alçaklık yapmadık ve buna asla ihtiyacım da olmadı. Bunu o zamanlar da sunucu yetkililerine ilettim ama olay çok taze olduğu ve hesapların bana ait olduğu için herhangi bir af işlemi uygulanmadı. Ancak hesaplarımın bu saldırı olayları bulaşmış olsa dahi şahsımın hiçbir şekilde bu saldırı olayları ile alakası yoktur. LiveLife sunucusunda olan banımın açılmasını defaatle rica ediyorum. ben bu sunucuda Arma 3 oyununu ve Roleplay kültürünü zevk alarak oynuyorum. 
Ayrıca izniniz ile bir sorum olacak;
Eğer ki bu hesapların banı açılmaz ise yeni bir Arma 3 hesabı alıp sunucu da oynayabilir miyim ?
Teşekkür ederim, Saygılarım ile.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

Cvp: Ceza Sonlandırma İsteği
#2
Ceza sonlandırma isteğiniz reddedilmiştir. Hesaplar ile yapılmış hareketlerden hesap sahipleri sorumlu tutulmaktadır, size ait olduğu tespit edilen herhangi bir hesap süresiz olarak uzaklaştırılacaktır. Cezanızın kaldırılması veya yeni bir hesap ile devam edebilmeniz uygun görülmemiştir.
İmza @Batuhan.
IbQuRE.png

ataturkungozleri.png

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da KayıtKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DRAZ CEZA SONLANDIRMA gokhandirier4497 2 99 Dün, Saat: 23:17
Son Yorum: Batuhan.
  Ceza Sonlandırma İsteği Mehmet24 1 66 Dün, Saat: 23:11
Son Yorum: Batuhan.
  Ceza Sonlandırma İsteği Okur.A 1 83 11-04-2021, Saat: 15:46
Son Yorum: Batuhan.
  İhsan A. Ceza Sonlandırma İsteği `SproLL 1 104 11-04-2021, Saat: 15:42
Son Yorum: Alper.
Sad [Kd.Pol.] Doğukan A. - Ceza Sonlandırma İsteği Sensei - Yiğit K. 1 150 11-04-2021, Saat: 15:39
Son Yorum: Alper.

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi