Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu

Tam Versiyon: Oğlumun tabancaası tak tak eder amcası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.

Bu videoda kimseye karşı bir şey yoktur tamamen mizah amaçlıdır.
Güzel mizah eline sağlık Big Grin
Bu videodan anlaşılan Rook>Mk1 eline sağlık kardeşim.
Rook>MK1 Arma 3 adminin dediği gibi oyunun en iyi silahı rook.
Big Grin Big Grin Big Grin
kahkaha tufanı
Birazcık animasyon iptali yapmışsın sanki
Anlamak istiyorum ama anlayamıyorum.Nasıl ya?
(13-02-2020, Saat: 04:10)Atilla Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Birazcık animasyon iptali yapmışsın sanki

Dostum pirinç toplarken silah sürekli cebe girip girip çıkıyor ve toplamayı bir anda bırakamıyorsun.Silahı çekiyorum bir anda cebe giriyor ve pirinç topluyor . Adamı kelepçeledikten sonrada  tekrar silahı cebe koyup pirinç topluyor .
Tarlada 3 kere ölüp ısrarla gelmeye devam ediyorsun Big Grin o yerleri neden atmadın ki Big Grin 
(13-02-2020, Saat: 15:56)lastgame1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tarlada 3 kere ölüp ısrarla gelmeye devam ediyorsun Big Grin o yerleri neden atmadın ki Big Grin 

bi güzel sizi bitirmiş bu arkadaşımız bence daha fazla söze gerek yok  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Video guzel olmus eline saglik ama biraz eksik bilgi oldugunu fark ettim. Arkadasin malesef 2 full (cali ile) set, 2 defa tabancali set ve 3 Van Cargo zarari var. Sadece bunlar bile malesef neredeyse 2m zarara ulasan bir deger. Ustune sarap ve pirinc satamadi onlari saymiyorum. Biz bukadar zarara ugratmak istemedigimizden oyunda ozelden yazip ‘ bugun biraz fazla catistik eger paran yoksa busefer Van Cargo yu satmayalim ‘ dedigimizde rol disi mevzu diye foruma vermek ile tehtit etti. Fazla soze de gerek yok tekrardan iyi oyunlar.
videoda feil arbi var adamı van cargoya uçuruyorsun işlem uyguluyorum
(13-02-2020, Saat: 18:18)Tarik/Chexo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Video guzel olmus eline saglik ama biraz eksik bilgi oldugunu fark ettim. Arkadasin malesef 2 full (cali ile) set, 2 defa tabancali set ve 3 Van Cargo zarari var. Sadece bunlar bile malesef neredeyse 2m zarara ulasan bir deger. Ustune sarap ve pirinc satamadi onlari saymiyorum. Biz bukadar zarara ugratmak istemedigimizden oyunda ozelden yazip ‘ bugun biraz fazla catistik eger paran yoksa busefer Van Cargo yu satmayalim ‘ dedigimizde rol disi mevzu diye foruma vermek ile tehtit etti. Fazla soze de gerek yok tekrardan iyi oyunlar.

Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
Sen biliyosun ya Smile Ders Olsun Bir dahakine küçümsemezler  Big Grin
Eline Sağlık Güzel Video
(13-02-2020, Saat: 23:22)Berk-KarabataK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sen biliyosun ya Smile Ders Olsun Bir dahakine küçümsemezler  Big Grin

Mobilden yanıtladigim icin yazdigim gelmemis sunu demek isterim ki ,

Kimseyi kucumsedigimiz yok 6 7 kez olen biri icin 1 dogru hareketi basaridir tabikide ?.
Ama ne bileyim o kadar öldü zarara girdi uzuldum ve v.kargoyu verelim deyince rol disi hareket foruma gidicem demesi de bi baska tabikide ? helal olsun guzel mizah bizim icinde ???
(14-02-2020, Saat: 10:29)ixon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-02-2020, Saat: 23:22)Berk-KarabataK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sen biliyosun ya Smile Ders Olsun Bir dahakine küçümsemezler  Big Grin

Kimseyi kucumsedigimiz yok 6 7 kez olen biri icin 1 dogru hareketi basaridir tabikide ?.
Ama ne bileyim o kadar öldü zarara girdi uzuldum ve v.kargoyu verelim deyince rol disi hareket foruma gidicem demesi de bi baska tabikide ? helal olsun guzel mizah bizim icinde ???

Niye bu kadar alınıp sataştınki altı üstü bir şakasına laf yaptım.Alınmana Gerek Yoktu Smile
Ne bu şiddet bu celal
o değilde çalılının kelepçeli halde ateş etmesi yokmu
(14-02-2020, Saat: 10:29)ixon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

oyunda dört  kişi bir  kişinin üstüne geliyorsunuz her defasıında sizden rol veren kişiyi ve yanında bir veya iki kişiyide vuruyorum üstelik elimde tabanca yada type oluyor siz maşallah mk 1 altı gelmiyorsunuz .4 kişi bir kişiyi vurunca bu kadar övüneceğinizi bilseydim daha önceden gelir size vurulurdum.
Yalnız iyi animasyon iptali attım like.
ELİNE SAĞLIK +Güzel
Kavalada tüm evler soyuldu herhalde şimdide pirinç yapmaya başlamışlar. güleyim bari. Eline sağlık Akıncı
Eline sağlık güzel olmuş.