Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu

Tam Versiyon: Doktor Hüseyin Airlines
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Doktor hüseyin hastalarını çıldırtıyor

Teşekkürler Big Grin
(25-12-2019, Saat: 16:53)ALP Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@FlushA--; @UfukB.; @ALP;

Woaw thats amazing!
bana atptden birini hatırlattı. eski bir dostumu..
Kimden Görmüş Acaba Böyle İndirmeyi  Yav Hehehe
Bir süre doktorluk yaptığın zaman helikopterler bir uzvun haline geliyor. Ama yine de saygı duymak gerekiyor +
Benim kadar iyi indiremiyorsun :/
(26-12-2019, Saat: 02:08)Nefer. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim kadar iyi indiremiyorsun :/

Kanki sen çakarak indiriyordun bi ara KDJASJKDSAKDJK
(26-12-2019, Saat: 02:08)Nefer. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim kadar iyi indiremiyorsun :/

bankaya atmaya çalışırken steamdan yazıyodum drop yiyodu atamıyodu aSBig GrinAWdasmdçöasjfJSADasdlkaS
O zaman birazda benim Hüseyin'i çıldırttığım anları izleyelim...

https://www.youtube.com/watch?v=cqO4qButCLM
(26-12-2019, Saat: 17:22)Ulvi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

bankaya atmaya çalışırken steamdan yazıyodum drop yiyodu atamıyodu aSBig GrinAWdasmdçöasjfJSADasdlkaS

Aklıma bu video geldi

(26-12-2019, Saat: 20:06)Nefer. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-12-2019, Saat: 17:22)Ulvi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bankaya atmaya çalışırken steamdan yazıyodum drop yiyodu atamıyodu aSBig GrinAWdasmdçöasjfJSADasdlkaS

Aklıma bu video geldi

Gerçekten çok güzel bir indiriş olmuş Big Grin
(26-12-2019, Saat: 20:06)Nefer. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-12-2019, Saat: 17:22)Ulvi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bankaya atmaya çalışırken steamdan yazıyodum drop yiyodu atamıyodu aSBig GrinAWdasmdçöasjfJSADasdlkaS

Aklıma bu video geldi

Bu daha ne ki? JÖHleri sahneye alalım Big Grin
OHA DOKTOR ÖZEL HAREKAT HÜSEYİN YİNE COŞTURMUŞ GEÇ GÖRDÜM AMA İYİMİŞ