Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu

Tam Versiyon: Polislik Montage.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
                            Ufak bi montajımı sizlere sunmak istedim,sonuna kadar izlemeniz dileği ile iyi seyirler.

(28-10-2019, Saat: 23:28)Hüseyinn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]                            Ufak bi montajımı sizlere sunmak istedim,sonuna kadar izlemeniz dileği ile iyi seyirler.

Bu ne  ?
Big Grin

(28-10-2019, Saat: 23:38)Lutz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-10-2019, Saat: 23:28)Hüseyinn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]                            Ufak bi montajımı sizlere sunmak istedim,sonuna kadar izlemeniz dileği ile iyi seyirler.

Bu ne  ?

Güzel kardeşim adam kendi çapında video yapmış,emek vermiş Bu ne derken ?
(29-10-2019, Saat: 20:17)Yağız. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Big Grin

Bu ne  ?

+1
@Yağız. Vereceğim cevabı vermişsin Big Grin

Bu ne  ?

Her şeye boş yorum atmak zorunda mısın?
POLİS TEŞKİLATINDA EN TEMİZ KALPLİ OLDUĞUNU DÜSÜNDÜGÜM KİSİSİN ELİNE SAGLIK
Güzel Olmuş Eline Yüreğine Sağlık.
(30-10-2019, Saat: 12:18)ALP Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]POLİS TEŞKİLATINDA EN TEMİZ KALPLİ OLDUĞUNU DÜSÜNDÜGÜM KİSİSİN ELİNE SAGLIK

Hani bendim.
Güzel video olmuş hüseyin eline sağlık.
Güzel olmuş eline sağlık sağlık.
Eline sağlık devrem pardon komserim.
Eline sağlık abi Smile Smile
Devam polmem hüseyin and polmem emre jkasjdkajkd
Lutz gördüşü tüm konulara agresif bir tutumlar yaklaşarak yorum atıyor pek bakmayın ona kendi kafasında yaşıyor.
(10-11-2019, Saat: 22:20)El-Güvercino Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Lutz gördüşü tüm konulara agresif bir tutumlar yaklaşarak yorum atıyor pek bakmayın ona kendi kafasında yaşıyor.

ilgi istiyo boşver sen onu
Ellerine sağlık be
(28-10-2019, Saat: 23:28)Hüseyinn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ufak bi montajımı sizlere sunmak istedim,sonuna kadar izlemeniz dileği ile iyi seyirler.

ELLERİNİZE SAĞLIK KOMİSERİM 

(30-10-2019, Saat: 18:25)Nurican Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(30-10-2019, Saat: 12:18)ALP Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]POLİS TEŞKİLATINDA EN TEMİZ KALPLİ OLDUĞUNU DÜSÜNDÜGÜM KİSİSİN ELİNE SAGLIK

Hani bendim.
Güzel video olmuş hüseyin eline sağlık.

SNEİN İÇİN APAYRI Bİ SAYFA ACMAM LAZIM, ASKIMI TEK BİR FORUM CEVABINA SIGDIRAMAM Kİ
(29-10-2019, Saat: 20:17)Yağız. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Big Grin

Bu ne  ?

Peki
Ağa beee yak yak yak