Arma 3 Live Life RPG AltisLife Türkiye'nin ilk AltisLife Sunucusu

Tam Versiyon: Çok kullanışlı ev
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Mülk Sahibi : [Balıkçı] Nizamettin

Mülk Adı: Ev

Fiyat : 6.000.000 TL

Mülk Hakkında Bilgi : Evimde 2 adet büyük kutu vardır Kavala şehrinin ücra bir köşesindedir. Hiç soyulmamıştır, fazla eşya koyulmadı içinde çantalar ve y menü var. Bu kadar düşük fiyata satma sebebim acilen büyük bir eve ihtiyacım var ve tüm slotlarım dolu. Evin karşısındada bana ait satılık garajım vardır onunda fiyatı 2.000.000 TL dir.
Almak istyen varsa demir makası ile evi gezdirebilirim
güvenli bölgedemi almak isterim en son kaç olur
(01-09-2019, Saat: 22:53)Furkan Can Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]güvenli bölgedemi almak isterim en son kaç olur

Athiraya taşınacağım için para ihtiyacım var en son 5.5m olur karşısında garaj var onla beraber 7m, evet güvenli bölgede.
arkadaş yalan söylemektedir evi bizzat ben soydum ve ev bilinndik bir yerde
(01-09-2019, Saat: 19:54)paketci09 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mülk Sahibi : [Balıkçı] Nizamettin

Mülk Adı: Ev

Fiyat : 6.000.000 TL

Mülk Hakkında Bilgi : Evimde 2 adet büyük kutu vardır Kavala şehrinin ücra bir köşesindedir. Hiç soyulmamıştır, fazla eşya koyulmadı içinde çantalar ve y menü var. Bu kadar düşük fiyata satma sebebim acilen büyük bir eve ihtiyacım var ve tüm slotlarım dolu. Evin karşısındada bana ait satılık garajım vardır onunda fiyatı 2.000.000 TL dir.

EV, GARAJI İLE BERABER SATILMIŞTIR.
evi alana geçmiş olsun 3 tane kilit kesicimle ansızın bir gece ;D
ev satılmıştır bana garajda birikte konu kitlenebilir
(02-09-2019, Saat: 16:17)Furkan Can Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ev satılmıştır bana garajda birikte konu kitlenebilir
oyunda kal bi yere kaybolma
Ghostlama yapanlara hayırlı olsun,3 er günden banlandınız